Prieškalėdiniame maratone po Kauno startavo ir Širvintos

2023-2024 m. Širvintų Kalėdinė Eglė. Mariaus Daudos nuotr. (Paspauskite pasididinti)

Šįmet anksčiausiai Kalėdų eglė buvo įžiebta Kaune, tai nutiko šeštadienį. Kauniečiai tarsi nutarė Adventą pradėti tądien ir Kalėdų laukti visą mėnesį. Todėl Laikinojoje Sostinėje jo pradžiai buvo paskirta lapkričio 25-oji.

Panašu, kad lapkričio 30 dieną įžiebęs eglę Širvintų rajonas šįmet antras šalyje. Nebent yra miestų ar miestelių, kurie tai padarė tyliai, nekviesdami pas save sugužėti svečius.

Lapkričio 30-osios vakarą Širvintose buvo buvo duotas startas Kalėdų laukimui. Šventiškai pasipuošusios Širvintos įžengė į Kalėdų karalystę. Įžengė ne tik sukurdamos šventinę atmosferą mūsų žmonėms ir svečiams, bet tuo pačiu ir lengvai įžnybdamos piktiems liežuvautojams, gal iš pavydo, o gal iš tradicinės pagiežos rajonui lipdantiems Karalystės etiketė. Belaukiančius šventinio koncerto linksmino Stano ir popdainavimo studija „Hey“, o jau nuo 12 val. buvo galima apsilankyti Kalėdinėje mugėje. Šventinėje programoje buvo numatyta ir 3D pasaka „Kalėdų dainos magija“ bei šventiniai fejerverkai. O visus pasveikino vyriausiasis Lietuvos senelis Kalėda, tądien mus tradiciškai aplankantis ne pirmus metus.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 1 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)

3 Atsakymai į “Prieškalėdiniame maratone po Kauno startavo ir Širvintos”

  1. Anonimas parašė:

    Šiandien uždaroma chirurginė pagalba 24/7 Širvintose. Yra rimta proga šventei.

  2. skaitytoja parašė:

    Nuostabu !!!

  3. fgaksld parašė:

    Fantastiška. Super. Ačiū merei.

Comments are closed.

scroll to top