Priesaika – startas 4 metų darbui

Prisiekia Jonas Pinskus. Seimo kanceliarijos nuotr.

Naujai suformuotos Molėtų–Širvintų vienmandatės apygardos Seimo nariu buvo išrinktas ir penktadienį prisiekė Lietuvos socialdemokratų darbo partijos atstovas Jonas Pinskus.

Per iškilmingą ceremoniją Seimo narių priesaikas priėmė Konstitucinio Teismo pirmininkas Dainius Žalimas. Priesaiką davė ir Jonas Pinskus. Perskaitęs jos tekstą, Seimo narys pasirašė vardinį priesaikos lapą. Jonas Pinskus, prisiekęs būti ištikimas Lietuvos Respublikai, įgyjo visas Tautos atstovo teises.

Kaip pastebėjo informacijos portalai, pirmą kartą naujausio parlamentarizmo istorijoje prisiekdami Seimo nariai buvo užsidėję kaukes, taip saugodamiesi nuo koronaviruso.

Turėdamas ekonominį išsilavinimą ir pastaruoju metu ėjęs Ekonomikos ir inovacijų ministro patarėjo pareigas naujajame Seime Jonas Pinskus darbuosis Ekonomikos komitete. Jonas Pinskus dirbs Mišrioje Seimo narių grupėje, kurioje yra 11 narių. Parlamentaras išrinktas vienu iš dviejų frakcijos pirmininko pavaduotojų.

Jonas Pinskus (pirmas iš dešinės). Seimo kanceliarijos nuotr.

„2020.11.13 – Lietuvos Respublikos Seimas. Priesaika ir startas 4 metų darbui,“ – taip lakoniškai apie pirmąjį posėdį socialinio tinklo Facebook paskyroje parašė mūsų apygardos Seimo narys.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite lapkričio 17 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top