Pasirašyta darbų sutartis dėl Vilniaus gatvės rekonstrukcijos

Seniausia Širvintų miesto gatvė pasikeis neatpažįstamai

„Širvintų krašto“ redakciją pasiekė jau ne pirmas skaitytojų paklausimas apie Savivaldybės planuojamą Vilniaus gatvės rekonstrukciją. Ruduo jau įpusėjo, o žmonės, matydami, kad visame rajone sparčiai vyksta ir vienas po kito yra baigiami žvyrkelių asfaltavimo darbai, kad Vilniaus gatvėje visą vasarą vyko matavimai, nerimauja, kada pagaliau bus tvarkoma pagrindinė miesto gatvė? Į šiuos klausimus paprašėme atsakyti Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės.

„Nuo kovo mėnesio vykęs atkarpos nuo sankryžos Paširvinčio g. Kabaldos k. su regioniniu keliu iki miesto ribos ir Vilniaus g. Širvintų mieste iki sankryžos su Mindaugo g. projektavimas baigtas. Spalio 15 d. Savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė pasirašė rangos darbų sutartį. Projekto rangovas AB „Eurovia“ delsti neketina, todėl darbai prasidės iš karto.

Suprantu, kad žmonės nekantriai laukia šio grandiozinio projekto, kurį Širvintose būtų galima palyginti tik su 2017 m. užbaigta Kalnalaukio gatvės rekonstrukcija. Taip, projektavimo darbai vyko gana ilgai. Juk projekto apimtys – net 2,815 km. atkarpa nuo pat regioninio kelio Paširvinty iki Mindaugo g. sankryžos. Projektuotojams kėlėme labai svarbius uždavinius išspręsti eismo saugumo klausimą Vilniaus g. ir P. Cvirkos g. sankryžoje, kurioje nuolat įvyksta avarijų, ypač nesaugu pėstiesiems. Ten bus įrengtas eismo žiedas. Taip pat reikalavome surasti sprendimus pėsčiųjų perėjų miesto centre saugumui užtikrinti. Rangos darbų metu bus rekonstruoti ir šaligatviai, pėsčiųjų takai tose vietose, kuriose jie yra likę seni, keičiamos apšvietimo atramos.

Jau projektuojant susidurta su problema dėl valstybinėje žemėje gyventojų įrengtų tvorų, pasodintų želdynų. Kiekvienas taškas, kiekviena atkarpa pareikalavo ir laiko, ir sprendimų paieškos. Visgi šis etapas įveiktas. Laukia darbai, kurių metu taip pat teks pakentėti sunkiasvorio transporto keliamą triukšmą, ir dulkes, ir laikinus eismo ribojimus. Todėl labai tikimės širvintiškių supratingumo ir geranoriškumo. Jei jau spėjome pamiršti visa tai ir nebeįsivaizduojame Kalnalaukio gatvės siauros, duobėtos ir nesaugios, tai ir šį projektą įveiksime visi kartu. Nes tai, ko siekiame yra galutinis rezultatas. Labai džiaugiuosi, kad mūsų komandos užsibrėžti tikslai ir žmonėms pažadėti darbai nuosekliai vykdomi“, – sakė Živilė Pinskuvienė.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.57 (7 įvert.)

27 Atsakymai į “Pasirašyta darbų sutartis dėl Vilniaus gatvės rekonstrukcijos”

 1. paskutiniam parašė:

  Nereikia apie kitus spresti pagal save.

 2. more parašė:

  cia pati mere apie save raso nuolatos 🙂 akivaizdu neturi ka veikti. kaimas visiskas kaimas

 3. zoluška parašė:

  Nuostabi merė – nuostabus miestas!

 4. . parašė:

  Jei jau norisi eilini karta save pagarbinti kokia nors ten roze ar bulve pasivadinus, tai gal geriau parasyk kas atliks tuos darbus ir kiek miestelio gyventojams ir mokesciu moketojams viskas kainuos. Nes miestas, panasu, ne tik grazeja bet ir lenda i neisbrendamas skolas nuo kuriu nepabegsime. Darbu, medziagu ir ypac mazuju architekturiniu detaliu kokybe bado akis ir panasu, kad tos brangiai pirktos pigios grozybes ilgai tikrai netarnaus. Ka tada kaltinsi, ar jau busi patepusi slides? Gal pakalbekime apie tai? a? Drasiai ir atvirai- imk ir paaiskink zmonems kodel baseinelis uz tokia kosmine kaina pastatytas. Kam nuomojama bus baseino kavine ir uz kokia kaina? Kur dingo antra zole stadionui, kuria Lietuvos Futbolo federacija padovanojo arba kur dingo pinigai kuriuos savivaldybe uz zole mokejo, kodel tualeto konteineris 5-8 tukstancius (pagooglinkite) kainuojantis savibaldybei 32 tukstancius kainuoja (uz tiek butu buta galima Sirvintose nupirkti) ir panasiai. Gal paaiskink zmonem cia komentaruose nesiblaskydama save save ir savo dieda begarbinant. Gal as klystu- tai geras atviras interviu galetu tikrai tas abejones issklaidyti, nes kol kas matosi tik susireiksminimas ir tulzis ant kiekvieno kuris po kojomis nepuola, bet blogiausia- nera paaiskinama kaip leidziami zmoniu pinigai. Nereikia susireiksminti- esi pasamdyta mazo miestelio zmonems tarnauti. TARNAUTI, o ne karaliauti. Ir jei dalis zmoniu nori gauti atsakymus i siuos klausimus tavo tiesioginis darbas yra nulenkus galva i juos atvirai atsakyti ir atsiskaityti uz kiekviena islesta ne savo eura.

 5. paskutiniam parašė:

  Gal sveikatos problemų turite, jeigu iki triusikų jus kas nurengineja ir apziurineja? Negirdejau, kad kas nurenginetu nei į priekį, nei į uzpakalį. Visai jau sveikatytei negerai, jeigu tokius vėjus rasinejate?

 6. Vileikiskiai parašė:

  Gal geriau pasakyti otkatas vytu otkata. Taip iki paskutiniu triusiku nurengtu sirvintiskius simtui metu i preiki. Nes akivaizdu kad nei Pinskuviene nei Pinskus nesigaudo ka semo narys turi daryti. Visa laime niekas nesiruosia balsuoti uz ta jos vyreli.

 7. Erika parašė:

  Kiek daug gerų dalykų Pinskuvienė padarė del Širvintų, o jeigu dar Pinskus butų seimūnas. Fantastika, kaip pas mus būtų faina!!! Projektas vytų projektą!!!

 8. R. M. parašė:

  Na, turbut niekada nebus taip, kad visos puses butu patenkintos. Reikia su tuo susitaikyti.

 9. to R. M. 2020-10-23 18:04 parašė:

  Parinks Moletai. Aisku be sekmadienio. Turime tame daug patirties.Rinko Vilnius, dabar renka Moletai.Mūsų nuomones niekas nepaiso.

 10. paskutiniam parašė:

  Jūs taip pat. Daug daug metų.

 11. R. M. parašė:

  Leiskit pataisysiu jus – jus nerenkat, ko norit, jus renkat, kas jum i rankas brukama 🙂 Net patys to nesuprantat. Ramybes laukiant sekmadienio rezultatu.

 12. to pasivadinusiai Laima parašė:

  Gal galetumete sukonkretinti, kas tie visi???????????? Mes cia gyvename ir mes čia renkame tą, ką norime ir mums visų nuomone neįdomi. Pinskuviene ir pirmo karto laimejo mero rinkimus, būtų laimejusi ir Seimo iš pirmo karto, bet gerai, kad nejo, o tai būtų nuostolis rajonui ,kai vel stagnacijos rūkas užgultų.

 13. Kazimiera parašė:

  Širvintose vis gražiau ir jaukiau. O jeigu buvę merai taip būtų dirbę?? A? Būtų gražu kaip Molėtuose?

 14. kalnų rožė parašė:

  Nors geriau pagalvojus tai manau, kad nėr ko dėkoti Pinskuvienei. Vis tik reikia gera varna būti kad taip ištaškyt žmonių milijonus. Nebent sau nusisuko, o tada jau kitas reikalas- vienam vagysčių sąjungininkui suvirpės kinkos per apklausą ir žvelgs visa geležinės makšties komanda pro grotuotus langus.

 15. OkSaNa parašė:

  Labai džiaugiuosi Pinskuvienės idėjomis ir projektais. Pagarba Jums, gerb. Mere. Miestas kasdien gražėja.

 16. paskutinei parašė:

  Jei padidėjo nervingumas, jums padėti gali raudonėliai. Jie pasižymi tonizuojančiu, depresiją ir stresą malšinančiu poveikiu. Jaučiatės įspausti tarsi į kampą? Išsivirkite štai tokios arbatos: paimkite 5 valgomuosius šaukštus raudonėlių, užpilkite 3–4 stiklinėmis verdančio vandens. Po poros valandų nukoškite. Gerkite po stiklinę maždaug tris kartus per dieną. Ilgainiui pajusite, kaip nervinė įtampa ir noras aiškinti kitiems sumažėja.

 17. Kalnu ozka parašė:

  Baikite jus aiskinti, kalnu roze, kur noresim, ten komentuosim, ar meres popiergaly tik savi gali komentuoti? Visgi yra toks dalykas kaip zodzio laisve, bet cia, Sirvintose, daugelis jau uzciaupti, tai pamirso tokia teise.

 18. kalnu roze parašė:

  cia jau samdyta komentuotoja atsirado, kuri į kiekvieną komentarą pakomentuoja. Eik į“teisingą“ 🙂 ale laikraštį 🙂 ir komentuok. Ko čia lendi? Buvom balsuot , tai eile stovi balsuot už Pinskų ir ką padarysi? Gal galvą apsuksi kitaip? Nu pamegink 🙂

 19. pasivadinusiai Laima parašė:

  Gi daugelis mato kad meslas yra meslas net jei cukrum pabarstytas. Gal gali patikslinti ko ten pavydi- trupanciu auksiniu saligatviu, konteinerio su unitazu uz naujo buto kaina ar varlinuko uz 8 milijonus? Visi juokiasi kad Sirvintisiai sugebejo tokia issirinkti.

 20. laima parašė:

  Gera rajonui, kai yra tokia merė. Pavydi mums!

 21. > c parašė:

  O tai mes mera dabar rinksim? Nezinojau…

 22. IRKLAVAU SU JONU parašė:

  SIRVINTU PROLETARAI, VIENIKITĖS!
  UZ PINSKU!
  UZ SIRVINTU KLESTEJIMA!
  URA!

 23. c parašė:

  Niekaip nesuprantu, kaip čia yra?? Turėjom merą konservatorių, bet jokių panašių darbų nebuvo daroma. Atėjo Pinskuvienė ir visi darbai nuėjo pirmyn. Tai jeigu vėl bus konservatorius, ar vėl visi darbai sustos ir niekas nebus daroma?

 24. pries tai rasiusiam parašė:

  As pati su savo logika susitvarkau ir man patarimų nereikia. Už ką noriu, už ta balsuoju, aisku, ne uz konservatorius.

 25. rozei parašė:

  Palaikysite pinsku rinkimuose, nes zmona gerai mieste tvarkosi? Puiki logika… Antro mero mum nereik

 26. kalnu roze parašė:

  Šaunuole mūsų mere. Būtinai palaikysiem Pinsku rinkimuose. Gaila, kad mūsų maziau nei Molėtų 🙁

 27. Kastonas parašė:

  Matyt be priezasties uzsakomajame straipsnyje nera pamineta remonto galutine kaina- nors tai yra labai svarbi informacija informuojant visuomene. Cia kaip parduotuvej kaina sleptu gi moka ne blonde o zmones is savo kisenes. Manau visiems stalcius atsidarytu, kai pamatytu kiek otkatu galbut prisigrobs. Kaip baseina pastate uz ko gero keturguba kaina taip ir Vilniaus gatve patvarkys uz brangiau nei laisves aleja ir sudes baltarusiskas plyteles ant minksto smeliuko, o Sirvintiskiai mokes iki negalejimo skolas ir netures uz ka tos byrancios gatves lopyt. Vel susbankrutuos kokia nors saraskino kontora darbu nebaigusi ir kukuosime visi dulkese. Va tokia mano nuomone. Darbus daryti reikia, bet ne Pinskuvienei juos valdyti nes nuvarys rajona i bankrota su tokiu mentalitetu ir godumu

Comments are closed.

scroll to top
+