Mieli mūsų skaitytojai!

Norime Jums padėkoti už ilgametę bendrystę, už tai, kad sekate mūsų naujienas, skaitote, prenumeruojate, dalinatės išskirtinėmis istorijomis ir palaikote mus. Tuo pačiu atsiprašome, kad šventinis kalendorius įnešė techninių korekcijų į laikraščio rengimo, spausdinimo, platinimo grafiką. Kitą mūsų laikraščio numerį gausite prieš Naujuosius Metus, gruodžio 31-ąją.

Gal derėtų kitaip, tačiau ne viskas priklauso nuo mūsų. Ko gero, artėjame prie Pasaulio, kuriame įprasta per svarbiausias metų šventes šiek tiek atitrūkti nuo kasdienybės, sustoti, kad paskui vėl būtų galima pasinerti į darbų sūkurį.

Jau, turbūt, spėjote pajusti tvyrančią artėjančių gražiausių metų švenčių alsuojančią dvasią, kuri įsivyravo vos tik buvo įžebta miesto eglė? Džiugu, kad tiek mieste esančios įmonės, tiek miesto gyventojai savo languose kalėdinėmis dekoracijomis sukūrė stebuklingą ir švytinčią Širvintų miesto atmosferą. Kiekvienam atvykusiam svečiui matyti, jog esame vieninga bendruomenė. Tad linkime, kad tokia ir liktume. Lai to neužgožia politinės nesantaikos diskusijos, pavydas, apkalbos ar kiti, bereikšmiai gyvenimo aspektai, kurie kursto negatyvias emocijas.

Linkime Šv. Kūčių vakarą su šeimomis susėsti prie bendro stalo, malda padėkoti už sveikatą, stiprybę, už artimųjų meilę ir mintimis susitikti su artimaisiais, kurie jau atgulė amžinojo poilsio…

Linkime, kad Šv. Kalėdų rytas būtų turtingas ne dovanomis, o šiltais sveikinimais, apkabinimais, bučiniais bei linksmais prisiminimais. Negailėkite brangiausiems žmonėms komplimentų, padrąsinančių, įkvepiančių žodžių ir ne tik per šventes, bet kiekvieną dieną. Juk taip gera daryti gera ir papuošti pasaulį švytinčiomis žmonių šypsenomis. Išmokime būti kantriais, atlaidžiais, perlipkime per savo principus, per kasdienius įsitikinimus ir aplankykime tuos, su kuriais dėl tam tikrų užgaidų nutraukėme bendrystės ryšius. Supraskime, kad gyvename šia akimirka, imkime iš gyvenimo viską su kaupu, dalinkimės tuo su kitais ir jauskime vidinę pilnatvę, nes ne išoriniai blizgučiai žmogų puošia, o jo didelė ir tauri širdis skverbiasi gėrio skraiste. Paimkime už rankos kievieną pasimetusį gyvenimo rate ir veskime jį tikėjimo bei vilties keliu. Sukurkime savo namuose tokią šventinę atmosferą, kuri spinduliuotų šiluma kiekvienam atvykusiam svečiui.

Lai šios gražiausios metų šventės paliečia Jūsų širdis ir gyvenimui suteikia naujų ir kuo įvairesnių spalvų.

„Širvintų kraštas“

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

5 Atsakymai į “Mieli mūsų skaitytojai!”

 1. ant parašė:

  jooo, jeigu ne SirvintuKrastas, tai opozicinio negatyvo lavinomis butume jau seniai uzdusinti.

 2. skaitytoja parašė:

  Visada laukiame Jūsų nepersunkto negatyvu žodžio.

 3. vale parašė:

  Laimingų Naujųjų metų !

 4. kalnu roze parašė:

  Geriausias is visu

 5. sirvintiete parašė:

  Su malonumu skaitau ŠK.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+