„Dalinkimės širdžių šiluma“ – tai bendrystė, kurianti stebuklus

Akcijos „Dalinkimės širdžių šiluma“ vedėjas Giedrius Leškevičius.
Vakaro vedėjas Giedrius Leškevičius sukūrė nepaprastą pakilią nuotaiką.

Geriausias būdas prisiminti gerus darbus – juos kartoti. F. Bekonas.

Gruodžio 13 d. jau penktąjį kartą Širvintų rajono geradariai – žmonės, atveriantys savo širdis gerumui, norintys padėti tiems, kam labiausiai reikalinga pagalba, susirinko į Širvintų r. savivaldybės merės Ž. Pinskuvienės globojamą paramos-labdaros akciją „Dalinkimės širdžių šiluma“.

„Tai, ką galiu aš, negali tu, tai, ką gali tu, negaliu aš, bet mes kartu galime labai daug. Šį vakarą mes vėl susirinkome tam, kad visi kartu sukurtume gėrio stebuklą. Nuoširdžiai dėkoju visiems vakaro dalyviams, visiems, prisidėjusiems ir parėmusiems,“ – dėkojo merė Ž. Pinskuvienė.

Per labdaros akciją „Dalinkimės širdžių šiluma“ geradariai šiemet paaukojo 16 580 Eur

Vakaro metu vyko aukcionas, kuriam dovanas įsteigė garbūs žmonės, Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas, Širvintų krašto geradariai, rajono verslininkai, menininkai, tautodailininkai, amatininkai.

Pristačius 2018 m. akcijos rezultatus – realią pagalbą, suteiktą net penkių istorijų herojams, kenčiantiems dėl negalios, sunkios ligos, šiame pasaulyje likusiems vienišiems, susirinkusieji susipažino su šių metų skausmo ir vilties istorijomis. Labdaros-paramos vakaro metu surinktos lėšos šiemet bus skirtos našlaičiui neįgaliajam, besikabinančiam į gyvenimą ir su sunkia onkologine liga kovojančio vaiko šeimai.

Džiugu, kad rajono geradariai šiemet paaukojo rekordinę sumą – 16580 Eur.

Akcijoje „Dalinkimės širdžių šiluma“ paveikslą įsigijo dukra ir tėtis Kojalos.
2016 m. „Metų geradarės“ tautodailininkės Nijolės Didžiokienės paveikslą „Taikos ir gėrio angelas“ įsigijo verslininkas Vladas Kojala su dukra Kotryna.
Akcijos „Dalinkimės širdžių šiluma“ pirkinys iškeliavo į Savivaldybės administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės šeimą.
2017 m. „Metų geradarių“ įsteigtą dovaną įsigijo Savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė su vyru Neivaldu.
„Gaja Decor“ firmos dovana – stabilizuotų augalų kompozicija – džiaugiasi Vida ir Vytautas Matuliai.
Romantišką Arvydo ir Danguolės Dirmeikių įsteigtą dovaną – nakvynė dviems „Oreivių užeigoje“ ir skrydį oro balionu įsigijo Daiva ir Gintautas Lisauskai.

Puikią vakaro nuotaiką kūrė vakaro vedėjas Giedrius Leškevičius. Ispanišku temperamentu sužavėjo ypatingą dovaną padovanojęs Širvintų vaikus treniruojantis šokėjas Lukas Petkevičius su projekto „Šok su žvaigžde“ partnere Ugne Sipare. Ispaniškais ritmais džiugino ispanų grupės Los Gringos ir nuostabi vokalistė Sandra Carrillo bei dainininkų Renatos ir Deivio Norvilų koncertas.

2018 m. „Metų geradarių“ Lidos ir Augenijaus Baravykų įsteigtą ypatingą dovaną – iš seno Prancūzijos vienuolyno atgabentą Betliejaus angelo Gabrieliaus skulptūrą įsigijo Danutė ir Saulius Gandrimai.
Menininkų Remigijaus ir Indrės Kriukų šeimos įsteigtą stiklo suvenyrą įsigijo Živilė ir Jonas Pinskai.
Kaip ir kasmet, labdaros ir paramos akcija „Dalinkimės širdžių šiluma“ sulaukė palaikymo iš Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko V. Pranckiečio. Jo įsteigtą dovaną – šachmatus – įsigijo Sandra Venslovienė ir Valdas Paliukėnas.
Lidos Baravykienės rankose tilpo Šv. Kalėdos – autorinis dailininkės Audronės Zamalytės sukurtas medalis.
Skaniausius šašlykus gaminančių verslininkų Suzanos ir Gračiko Simonian rankose – kalėdinė Širvintų gėlių parduotuvės „Smiltė“ dekoracija.
Vakaro svečius vaišinusios „Roko virtuvės“ įsteigta dovana – gurmaniška vakariene dviems džiaugiasi verslininkė Virginija Zacharova.
Pristatytos labdaros-paramos vakaro istorijos nepaprastai sujaudino Nijolę Didžiokienę – ji įsigijo paskutinę aukciono dovaną – dailininkės Audronės Kalinauskienės sidabrinį „Sėkmės“ pinigėlį.
Akciją „Dalinkimės širdžių šiluma“ tautodailininkas Kęstutis Norušis parėmė ir kaip dovanos steigėjas, ir kaip pirkėjas.
Stanislavos ir Kęstučio Norušių šeimos namus papuoš autorinis Audronės Nikolaičiukienės dekoruoto stiklo suvenyras „Verpstė“.
Žilvinas Badikonis akciją „Dalinkimės širdžių šiluma“ parėmė įsigijęs tautodailininko Kęstučio Norušio sukurtą Širvintų krašto simbolį.
Tautodailininko Kęstučio Norušio sukurtą mūsų krašto simbolio – briedžio skulptūrą įsigijo UAB „Širvintų šiluma“ direktorius Žilvinas Badikonis su Audrone Jurkevičiūte.
„Visi kartu mes galime padaryti daug daugiau, nei kiekvienas atskirai“ – vakaro svečiams už dovanojamą širdžių šilumą dėkojo akcijos iniciatorė merė Ž. Pinskuvienė.
Akcijos „Dalinkimės širdžių šiluma“ organizatorių komanda su jos vadove Živile Pinskuviene.
Komandoje svarbu pasitikėti ir dirbti iš širdies. Merė Ž. Pinskuvienė ir jos organizatorių komanda.
Akcijoje „Dalinkimės širdžių šiluma“ koncertavo Deivis ir Renata Norvilai.
Deivis ir Renata Norvilai į šokių aikštelę sugebėjo pritraukti visus renginio dalyvius.

Simbolinio aukciono dovanų steigėjams:

2018 m. Širvintų krašto „Metų geradariams“ Lidai ir Augenijui Baravykams, 2017 m. Širvintų krašto „Metų geradariams“ Vidai ir Vytautui Matuliams, 2016 m. Širvintų krašto geradarei tautodailininkei Nijolei Didžiokienei, Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui, tautodailininkui Kęstučiui Norušiui, Arvydui ir Danguolei Dirmeikiams, „Roko virtuvei“, gėlių parduotuvei „Smiltė“, firmai „Gaja Decor“, meninio stiklo studijai „Glasremis“.

„Dalinkimės širdžių šiluma“ akcijos rėmėjai:

Gintarė ir Darijus Martinkai, Vladas Kojala su dukra Kotryna, Vida ir Vytautas Matuliai, Nijolė Didžiokienė, Žilvinas Badikonis ir Audronė Jurkevičiūtė, Mahmoud TighNavard, Nijolė Paliukėnienė, Aidas ir Loreta Skardžiai, Kristina ir Antanas Lidžiai, Diana Mičelienė, Svajonė ir Algis Žedavainiai.

Suzana ir Grachik Simonyan, Vidmantė Meškienė, Lida ir Aurimas Baravykai, Gileta ir Rolandas Čirbai, Audronė ir Rimantas Adomavičiai, Vladimiras Gudačius, Vaiva Pauliukonytė, Virginija Macenavičienė, Renata Maslauskaitė, Irena ir Leonas Rutkauskai, Virginija Zacharova, Viktorija ir Audrys Trinkūnai, Daina Bliūdžiuvienė su dukra Kornelija, Jūratė Meškutavičienė, Ramūnas Jasevičius, Daiva ir Gintautas Lisauskai, Irina Kizina, Regina ir Leonardas Šmaukštai, Liudmila Braškienė.

Vilija Ramaškevičienė, Danutė ir Saulius Gandrimai, Sandra Venslovienė, Valdas Paliukėnas, Violeta ir Albinas Blažiai, Daiva ir Jonas Kukliai, Irina ir Valerijus Serafin, Eugenija Vagnerienė su sūnumi Pauliumi, Valius Mažulis ir Laima Versekėnaitė, Stanislava ir Kęstutis Norušiai, Lina ir Saulius Keliočiai, Genovaitė ir Vytautas Stundžiai, Palmira ir Stasys Kvietkauskai, Rita Gujienė, Marija Gudonienė, Elona Pečiukaitienė, Česlava ir Pranas Pociūnienė, Vaiva ir Virginijus Daugėlos, Dovilė Audėjūtė, Janina Pažusienė, Ingrida ir Neivaldas Četrauskai, Živilė ir Jonas Pinskai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie labdaros-paramos akcijos „Dalinkimės širdžių šiluma“.

Organizatorių inf.
Nuotraukos – Nendrės Žilinskaitės

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (2 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+