Savivaldybių indeksas

Net lenkiama buvusiųjų paliktos skolų kupros, Širvintų savivaldybė – tarp pajėgių indekso „žaidėjų“

2018 m. savivaldybių indeksas

2018 m. savivaldybių indeksas

Kasmet lapkritį Lietuvos laisvosios rinkos institutas skelbia Lietuvos savivaldybių indeksą. Šįmet tai padaryta jau aštuntąjį kartą – tradiciškai išskirtos 6 didžiosios ir 54 mažosios šalies savivaldybės.  Skaityti daugiau »

Širvintų rajono savivaldybės valdymas – pavyzdys kitoms savivaldybėms

Neseniai rašėme, kad Lietuvos laisvosios rinkos institutas jau septintą kartą paskelbė Lietuvos savivaldybių indeksą. Šio tyrimo rezultatai kasmet atspindi, ką savivaldybės nuveikia dėl žmonių gerovės didėjimo. Kaip savo iniciatyvą pristato tyrėjai, „šis indeksas leidžia gyventojams, politikams pasilyginti su kaimynais, panašaus dydžio savivaldybėmis, mokytis vieniems iš kitų ir tobulėti. Indeksą sudarome ir informaciją pateikiame siekdami, kad ji padėtų siekti pokyčių kasdieniame žmonių gyvenime.“ Skaityti daugiau »

Pirmas blynas neprisvilo. Tačiau svyla kiti…

Netrukus turėtų pasirodyti ketvirtasis Lietuvos laisvosios rinkos instituto leidinys „Lietuvos savivaldybių indeksas“, kuriame kasmet pagal pagrindinius kriterijus vertinamos visos šalies savivaldybės. Įvertinimas skiriamas dešimtyje sričių: komunalinis ūkis, transportas, švietimas, sveikata, socialinė rūpyba, investicijos, mokesčiai, turto valdymas, administracija, biudžetas. Kiekviena sritis sudaryta iš rodiklių, kuriems savivaldybė gali daryti tiesioginę įtaką savo sprendimais. Pastarųjų reikšmės įvertinamos balais nuo 0 iki 100, taip išrikiuojant savivaldybes nuo geriausios iki blogiausios. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos