Savivaldybių indeksas

Net lenkiama buvusiųjų paliktos skolų kupros, Širvintų savivaldybė – tarp pajėgių indekso „žaidėjų“

2018 m. savivaldybių indeksas

2018 m. savivaldybių indeksas

Kasmet lapkritį Lietuvos laisvosios rinkos institutas skelbia Lietuvos savivaldybių indeksą. Šįmet tai padaryta jau aštuntąjį kartą – tradiciškai išskirtos 6 didžiosios ir 54 mažosios šalies savivaldybės.  Skaityti daugiau »

Širvintų rajono savivaldybės valdymas – pavyzdys kitoms savivaldybėms

Neseniai rašėme, kad Lietuvos laisvosios rinkos institutas jau septintą kartą paskelbė Lietuvos savivaldybių indeksą. Šio tyrimo rezultatai kasmet atspindi, ką savivaldybės nuveikia dėl žmonių gerovės didėjimo. Kaip savo iniciatyvą pristato tyrėjai, „šis indeksas leidžia gyventojams, politikams pasilyginti su kaimynais, panašaus dydžio savivaldybėmis, mokytis vieniems iš kitų ir tobulėti. Indeksą sudarome ir informaciją pateikiame siekdami, kad ji padėtų siekti pokyčių kasdieniame žmonių gyvenime.“ Skaityti daugiau »

Pirmas blynas neprisvilo. Tačiau svyla kiti…

Netrukus turėtų pasirodyti ketvirtasis Lietuvos laisvosios rinkos instituto leidinys „Lietuvos savivaldybių indeksas“, kuriame kasmet pagal pagrindinius kriterijus vertinamos visos šalies savivaldybės. Įvertinimas skiriamas dešimtyje sričių: komunalinis ūkis, transportas, švietimas, sveikata, socialinė rūpyba, investicijos, mokesčiai, turto valdymas, administracija, biudžetas. Kiekviena sritis sudaryta iš rodiklių, kuriems savivaldybė gali daryti tiesioginę įtaką savo sprendimais. Pastarųjų reikšmės įvertinamos balais nuo 0 iki 100, taip išrikiuojant savivaldybes nuo geriausios iki blogiausios. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar Širvintose reikėtų vietos, kur veiktų visiems atviras nemokamas internetas?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 12 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.