paskolos

Kas, kiek ir kam skolino ir ką praskolino?

„Taškus ant i“ sudėliojo Finansų, investicijų ir ūkio reikalų komiteto pirmininkas Alfonsas Romas Maršalka.

„Karščiausias“ praėjusio Savivaldybės tarybos posėdžio klausimas – leisti ar neleisti Savivaldybės administracijai paimti ilgalaikę 347 000 Eur paskolą.

Skaityti daugiau »

Rajonas vis labiau gramzdinamas į skolų liūną

Ekonomikos ekspertai perpėja, kad besižavėdamos masiškai vykdomais europiniais projektais savivaldybės turėtų atsakingiau įvertinti jų naudingumą. Mat vienus projektus daugiau, kitus mažiau reikia kofinansuoti savo biudžeto lėšomis. O ir pasibaigus projektų įgyvendinimui nuolat reikia lėšų objektų tinkamai priežiūrai, remontui, darbo vietų išlaikymui ir t.t. Taip savivaldybės vis labiau prasiskolina. Skaityti daugiau »

Susimąstykite, kol nevėlu

Prieš kelerius metus žlugus daugiabučių namų renovacijai, kurios reklamai buvo skirta 35 mln. litų, vyriausybė dar įnirtingiau pradėjo tą pačią renovaciją nauju pavadinimu – „Daugiabučių namų atnaujinimas (modernizavimas) “ . Tik dabar viešai neskelbiama, kiek milijonų skirta naujos programos agitacijai. Už tokias sumas galima būtų atnaujinti daug daugiabučių Lietuvoje. Jeigu namų modernizavimas būtų toks geras dalykas, valdžiai nereikėtų skirti tiek daug lėšų agitacijai ir reklamai. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos