Neringa Lubytė

„Visą laiką viduje jausdavau, kad noriu padėti žmonėms“

Neringa Lubytė

„Širvintų kraštas“ jau rašė, kad nuo 2019 metų vasario 7 dienos Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro direktoriaus pareigas paskirta eiti Neringa Lubytė. „Neringa Lubytė yra įgijusi ekonomikos ir verslo pagrindų aukštąjį universitetinį išsilavinimą, turi daug patirties viešajame sektoriuje: Širvintų r. savivaldybės administracijoje, Nacionalinėje žemės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos. Būdama Savivaldybės administracijos Investicijų skyriaus specialiste, o vėliau ir vedėjo pavaduotoja, turi projektų valdymo patirties, kurios labai reikia socialinėje sferoje,“ – rašė laikraštis. Skaityti daugiau »

Socialinių paslaugų centrui vadovaus Neringa Lubytė

Į Socialinių paslaugų centro direktoriaus pareigas Neringa Lubytė paskirta, laimėjusi viešą konkursą.

Į Socialinių paslaugų centro direktoriaus pareigas Neringa Lubytė (stovi) paskirta, laimėjusi viešą konkursą.

Nuo 2019 m. vasario 7 d. Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro direktoriaus pareigas paskirta eiti Neringa Lubytė.

Neringa Lubytė yra įgijusi ekonomikos ir verslo pagrindų aukštąjį universitetinį išsilavinimą, turi daug patirties viešajame sektoriuje: Širvintų r. savivaldybės administracijoje, Nacionalinėje žemės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos. Būdama Savivaldybės administracijos Investicijų skyriaus specialiste, o vėliau ir vedėjo pavaduotoja, turi projektų valdymo patirties, kurios labai reikia socialinėje sferoje. Skaityti daugiau »

Ką turime žinoti apie Seimo rinkimus?

Neringa Lubytė

Neringa Lubytė

Šių metų spalio 9 ir 23 d. Lietuvoje vyks Seimo rinkimai. Širvintiškiams esminis pasikeitimas – tai, kad mūsų rajonas prijungtas prie Molėtų ir sudarys naują Molėtų-Širvintų rinkimų apygardą Nr. 54.

„Širvintų kraštas“ paprašė rinkimų apygardos komisijos narės Neringos Lubytės paaiškinti ir pateikti išsamią informaciją, kurią turi žinoti kiekvienas rinkėjas.

– Kada gyventojams bus nešiojamos rinkėjų kortelės?

– Jos turi būti įteiktos rinkėjams iki spalio 1 d.

– Kas, jeigu kortelės žmogus negauna (pameta ir pan.)?

– Tokiu atveju žmogus vis tiek gali balsuoti. Skaityti daugiau »

Paskirta nauja Jauniūnų seniūnė

Paskirta nauja Jauniūnų seniūnė
Širvintų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad nuo 2016 m. kovo 4 d. Jauniūnų seniūno pareigas eiti paskirta Neringa Lubytė.
Naujoji Jauniūnų seniūnė yra įgijusi aukštąjį universitetinį ekonomikos ir verslo pagrindų išsilavinimą, Širvintų rajono savivaldybės administracijoje dirbo Investicijų ir savivaldybės nuosavybės skyriaus specialiste. Neringa Lubytė į seniūnės pareigas paskirta pervedimo iš Nacionalinės žemės tarnybos prie ŽŪM, kur ji laikinai ėjo Turto valdymo skyriaus vedėjo pareigas, būdu.

Neringa Lubytė

Neringa Lubytė

Širvintų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad nuo 2016 m. kovo 4 d. Jauniūnų seniūno pareigas eiti paskirta Neringa Lubytė.

Naujoji Jauniūnų seniūnė yra įgijusi aukštąjį universitetinį ekonomikos ir verslo pagrindų išsilavinimą, Širvintų rajono savivaldybės administracijoje dirbo Investicijų ir savivaldybės nuosavybės skyriaus specialiste.

Neringa Lubytė į seniūnės pareigas paskirta pervedimo iš Nacionalinės žemės tarnybos prie ŽŪM, kur ji laikinai ėjo Turto valdymo skyriaus vedėjo pareigas, būdu.

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos