Neringa Lubytė

Socialinių paslaugų centrui vadovaus Neringa Lubytė

Į Socialinių paslaugų centro direktoriaus pareigas Neringa Lubytė paskirta, laimėjusi viešą konkursą.

Į Socialinių paslaugų centro direktoriaus pareigas Neringa Lubytė (stovi) paskirta, laimėjusi viešą konkursą.

Nuo 2019 m. vasario 7 d. Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro direktoriaus pareigas paskirta eiti Neringa Lubytė.

Neringa Lubytė yra įgijusi ekonomikos ir verslo pagrindų aukštąjį universitetinį išsilavinimą, turi daug patirties viešajame sektoriuje: Širvintų r. savivaldybės administracijoje, Nacionalinėje žemės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos. Būdama Savivaldybės administracijos Investicijų skyriaus specialiste, o vėliau ir vedėjo pavaduotoja, turi projektų valdymo patirties, kurios labai reikia socialinėje sferoje. Skaityti daugiau »

Ką turime žinoti apie Seimo rinkimus?

Neringa Lubytė

Neringa Lubytė

Šių metų spalio 9 ir 23 d. Lietuvoje vyks Seimo rinkimai. Širvintiškiams esminis pasikeitimas – tai, kad mūsų rajonas prijungtas prie Molėtų ir sudarys naują Molėtų-Širvintų rinkimų apygardą Nr. 54.

„Širvintų kraštas“ paprašė rinkimų apygardos komisijos narės Neringos Lubytės paaiškinti ir pateikti išsamią informaciją, kurią turi žinoti kiekvienas rinkėjas.

- Kada gyventojams bus nešiojamos rinkėjų kortelės?

- Jos turi būti įteiktos rinkėjams iki spalio 1 d.

- Kas, jeigu kortelės žmogus negauna (pameta ir pan.)?

- Tokiu atveju žmogus vis tiek gali balsuoti. Skaityti daugiau »

Paskirta nauja Jauniūnų seniūnė

Paskirta nauja Jauniūnų seniūnė
Širvintų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad nuo 2016 m. kovo 4 d. Jauniūnų seniūno pareigas eiti paskirta Neringa Lubytė.
Naujoji Jauniūnų seniūnė yra įgijusi aukštąjį universitetinį ekonomikos ir verslo pagrindų išsilavinimą, Širvintų rajono savivaldybės administracijoje dirbo Investicijų ir savivaldybės nuosavybės skyriaus specialiste. Neringa Lubytė į seniūnės pareigas paskirta pervedimo iš Nacionalinės žemės tarnybos prie ŽŪM, kur ji laikinai ėjo Turto valdymo skyriaus vedėjo pareigas, būdu.
Neringa Lubytė

Neringa Lubytė

Širvintų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad nuo 2016 m. kovo 4 d. Jauniūnų seniūno pareigas eiti paskirta Neringa Lubytė.

Naujoji Jauniūnų seniūnė yra įgijusi aukštąjį universitetinį ekonomikos ir verslo pagrindų išsilavinimą, Širvintų rajono savivaldybės administracijoje dirbo Investicijų ir savivaldybės nuosavybės skyriaus specialiste.

Neringa Lubytė į seniūnės pareigas paskirta pervedimo iš Nacionalinės žemės tarnybos prie ŽŪM, kur ji laikinai ėjo Turto valdymo skyriaus vedėjo pareigas, būdu.

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar Širvintose reikėtų vietos, kur veiktų visiems atviras nemokamas internetas?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 10 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.