Lapė

Grybautojas ir lapė dėl baravyko galynėjosi žvilgsniais

Širvintiškiui Borisui Sockiui grybavimas – ilgametė aistra, į kurią jis kasmet pasineria su didžiausiu malonumu. „Širvintų kraštas“ kaskart publikuoja Boriso rastų grybų nuotraukų. Tai žmogus, kuris melai pasidalija turima informacija. Nuo seno tai vienas geriausių laikraščio draugų ir bendraautorių.

Skaityti daugiau »

Šių dienų pramogos

Pamačiusi pakelės krūme kabančią lapę, Krašienos gyventoja nustėro...

Pamačiusi pakelės krūme kabančią lapę, Krašienos gyventoja nustėro...

Nors pasakose ir būna, kad lapė įlipa į medį, tačiau mežioklės žinovas Vaclovas Četrauskas tokių dalykų gyvenime, sako, negirdėjęs. Bet kaip nepatikėsi, jei Alionių seniūnijoje, Krašienoje, gyvenanti Rūta praėjusį ketvirtadienį atnešė tokio dalyko įrodymų – medyje kaba … pasikorusi lapė.

– Išvakarėse jos nepastebėjome, o štai šiandien važiuoju ir savo akimis netikiu – pakelės krūmuose kaba lapė. Bijojau net prisiliesti. Šis keliukas suka nuo pagrindinio kelio, juo vaikštome tik mūsų šeima ir artimieji, dar kartais atvykstantys vilniečiai, kurie čia įsirenginėja namą. Tomis dienomis jokių pašalinių žmonių nematėme, tad mažai tikėtina, kad kas imtų ir pakabintų lapę. Galų gale, lapė – ne šuo, jos aplink nešmirinėja, reikia dar sutikti, pagauti. Kito atsakymo nėra – lipo į krūmą ir netyčia pasikorė. Gerai, kad tądien sergančio vaiko neleidome į mokyklą, būtų jam šokas, – sakė Rūta.

Vaclovas Četrauskas sako, kad tai – įmanoma: juk tikrai galėjo lapė gaudyti kokį paukštį ir įstrigti krūme. Tačiau išgirdęs, kad lapė kaba apie 2 m aukštyje, nuomonę pakeitė – taip aukštai ji pašokti negalėtų. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos