Šių dienų pramogos

Pamačiusi pakelės krūme kabančią lapę, Krašienos gyventoja nustėro...

Pamačiusi pakelės krūme kabančią lapę, Krašienos gyventoja nustėro...

Nors pasakose ir būna, kad lapė įlipa į medį, tačiau mežioklės žinovas Vaclovas Četrauskas tokių dalykų gyvenime, sako, negirdėjęs. Bet kaip nepatikėsi, jei Alionių seniūnijoje, Krašienoje, gyvenanti Rūta praėjusį ketvirtadienį atnešė tokio dalyko įrodymų – medyje kaba … pasikorusi lapė.

– Išvakarėse jos nepastebėjome, o štai šiandien važiuoju ir savo akimis netikiu – pakelės krūmuose kaba lapė. Bijojau net prisiliesti. Šis keliukas suka nuo pagrindinio kelio, juo vaikštome tik mūsų šeima ir artimieji, dar kartais atvykstantys vilniečiai, kurie čia įsirenginėja namą. Tomis dienomis jokių pašalinių žmonių nematėme, tad mažai tikėtina, kad kas imtų ir pakabintų lapę. Galų gale, lapė – ne šuo, jos aplink nešmirinėja, reikia dar sutikti, pagauti. Kito atsakymo nėra – lipo į krūmą ir netyčia pasikorė. Gerai, kad tądien sergančio vaiko neleidome į mokyklą, būtų jam šokas, – sakė Rūta.

Vaclovas Četrauskas sako, kad tai – įmanoma: juk tikrai galėjo lapė gaudyti kokį paukštį ir įstrigti krūme. Tačiau išgirdęs, kad lapė kaba apie 2 m aukštyje, nuomonę pakeitė – taip aukštai ji pašokti negalėtų.

– Reikėtų apžiūrėti, ar nėra nušauta, partrenkta automobilio. Labiausiai tikėtina, kad ją kažkas pakabino, – sakė medžioklės žinovas.

Pamačiusi pakelės krūme kabančią lapę, Krašienos gyventoja nustėro...

Pamačiusi pakelės krūme kabančią lapę, Krašienos gyventoja nustėro...

Atsakymą davė Alionių seniūnas Sigitas Bankauskas. Seniūnas, pats medžiotojas, nuvažiavo į Krašieną ir apžiūrėjo keistą „pakaruoklę“.

– Abejonių nėra – rastą jau senokai nustipusią lapę kažkas pakabino. Koks tikslas? O čia jau reikėtų pasiteirauti to, kuris taip padarė, – sakė Sigitas Bankauskas.

Taigi kurioziška istorija apie lapę, kuri lipo į medį pagauti paukštelio, paslydo ir, įstrigusi tarp šakų, nusibaigė, nepasitvirtino. Belieka tik apgailestauti, kad kažkas iš negyvo žvėrelio sau susikurią pramogą.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Šių dienų pramogos”

 1. vanta parašė:

  nepasiduokime masinei psichozei………

 2. garas parašė:

  >as
  Dalbajobas tu. Tfu. Atmata.

 3. as parašė:

  Saprai tu???

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+