Justinas Blažys

„Niekada nepasiduok ir visada stenkis būti pačia geriausia savęs versija“

Vieningoji ir visiems puikiai žinoma „Name goes here“ jaunimo muzikinė grupė

Šį kartą kalbiname labai talentingą ir aktyvų jaunuolį, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos septyniolikmetį moksleivį Justiną Blažį. Vaikinas sportuoja, dainuoja, deklamuoja, dalyvauja jaunimo organizuojamose veiklose, veda renginius ir savo trykštančia energija geba įkvėpti aplinkinius. Kaip pavyksta visur spėti? Iš kur pasisemti jėgų, entuziazmo ir laiko, kurio daugumai taip trūksta?

Skaityti daugiau »

Skaitovus Švenčionyse lydėjo sėkmė

Pirmosios vietos laimėtojas Nojus Kralikevičius su vertinimo komisijos pirmininke Danute Vaigauskaite - Klaipėdos universiteto Teatro katedros vedėja, scenos kalbos pedagoge, humanitarinių mokslų daktare.

Pirmosios vietos laimėtojas Nojus Kralikevičius su vertinimo komisijos pirmininke Danute Vaigauskaite - Klaipėdos universiteto Teatro katedros vedėja, scenos kalbos pedagoge, humanitarinių mokslų daktare.

Kovo 16 dieną Švenčionių progimnazijos aktų salėje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas. Jame dalyvavo per dvi dešimtis skaitovų ir kolektyvų iš Molėtų, Ukmergės, Zarasų, Visagino, Rokiškio, Utenos, Kėdainių, Anykščių, Ignalinos, Švenčionių ir Širvintų savivaldybių. Didžiulis būrys kūrybingų žmonių įsiliejo į gražią šventę, kuri tęsėsi visą šeštadienį. Moksleiviai raiškiai ir įtaigiai skaitė eiliuotus ir neeiliuotus kūrinius arba jų ištraukas, atliko menines kompozicijas. Lietuvos mokinių meninio skaitymo regioniniame konkurse dalyvavo ir du širvintiškiai – rajoninio konkurso laureatai. Tai Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos šeštokas Nojus Kralikevičius (mokytojas Romas Zibalas) ir Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos antrokas Justinas Blažys (mokytoja Edita Rutkauskienė). Regioniniame konkurse 5-8 klasių grupėje Nojus Kralikevičius pelnė I vietą, Jam įteiktas Švenčionių rajono Švietimo pagalbos tarnybos I laipsnio diplomas bei Švenčionių savivaldybės dovana. 9-12 (I-IV gimnazijų) klasių grupėje mūsų rajonui atstovavęs Justinas Blažys apdovanotas padėka. Skaityti daugiau »

Visagine širvintiškius lydėjo sėkmė

Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos penktokui Nojui Kralikevičiui Visagino savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Sieliūnienė įteikė vieną iš trijų Visagino savivaldybės įsteigtų simpatijų prizų.

Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos penktokui Nojui Kralikevičiui Visagino savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Sieliūnienė įteikė vieną iš trijų Visagino savivaldybės įsteigtų simpatijų prizų.

Vasario 24 dieną Visagino „Verdenės“ gimnazijos aktų salėje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas. Jame dalyvavo skaitovai ir kolektyvai iš Anykščių, Ukmergės, Utenos, Širvintų, Zarasų, Molėtų, Kėdainių, Visagino, Ignalinos, Švenčionių rajonų ir miestų bei Vilniaus rajono gimnazijų, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų. Gausus būrys kūrybingų žmonių įsiliejo į teigiamų emocijų kupiną šventę, kuri tęsėsi visą šeštadienį. Moksleiviai raiškiai ir įtaigiai skaitė eiliuotus ir neeiliuotus kūrinius arba jų ištraukas, atliko menines kompozicijas.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo regioniniame konkurse dalyvavo ir du širvintiškiai – rajoninio konkurso laureatai. Tai Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos penktokas Nojus Kralikevičius (mokytojas Romas Zibalas) ir Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos pirmokas Justinas Blažys (mokytoja Edita Rutkauskienė). Skaityti daugiau »

Skaitovus Utenoje lydėjo sėkmė

Regioninio Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso, vykusio Utenoje, antrosios vietos laimėtojas Justinas Blažys.

Regioninio Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso, vykusio Utenoje, antrosios vietos laimėtojas Justinas Blažys.

Vasario 11 dieną Utenos Krašuonos progimnazijos aktų salėje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas. Jame dalyvavo per dvi dešimtis skaitovų ir kolektyvų iš Ukmergės, Utenos, Širvintų, Zarasų, Molėtų, Visagino, Ignalinos, Švenčionių ir Anykščių rajonų bei miestų mokyklų. Didžiulis būrys kūrybingų žmonių įsiliejo į gražią šventę, kuri tęsėsi visą šeštadienį. Moksleiviai raiškiai ir įtaigiai skaitė eiliuotus ir neeiliuotus kūrinius arba jų ištraukas, atliko menines kompozicijas.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo regioniniame konkurse dalyvavo ir du širvintiškiai – rajoninio konkurso laureatai. Tai Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos aštuntokas Justinas Blažys (mokytojas Romas Zibalas) ir Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos trečiokas Rokas Štikanas (mokytoja Elvyra Lipeikytė). Skaityti daugiau »

Juodiškiuose atsigręžta į praeitį

Juodiškiuose atsigręžta į praeitį
Vasario 27-osios vidurdienį Juodiškių pradinėje mokykloje (buvusiame Juodiškių dvare) vyko Alionių seniūnijos kultūros diena. Norinčių pamatyti Alionių ir Juodiškių saviveiklininkų koncertą susirinko pilnutėlė mokyklos salė. Priešsalyje galima buvo apžiūrėti juodiškietės Romos Džiovėnaitės rankdarbių parodą.
Kultūros centro Juodiškių filialo vedėja Ingrida Didžiokienė parengė teatralizuotą koncertą ,,Už nevarstomų durų“. Pagrindinius vaidmenis atliko du fantomai. Jie, parodę nevarstomas buvusio dvaro duris, ir vedė visą koncertą. Didysis fantomas (Ričardas Kraniauskas) įkūnijo Juodiškių dvaro dvasią, Mažasis fantomas (Justinas Blažys) – išnykusio Palkių kaimo dvasią.
Teatralizuotas koncertas prasidėjo mistiniu šokiu. Jį šoko ritminių šokių kolektyvas (Viktorija Sipavičiūtė, Vilma Jasulytė, Akmė Krivkaitė, Gabija Murauskaitė). Didysis fantomas papasakojo Juodiškių dvaro istoriją, prisiminė paskutinį dvarininką Ruščicą. Mažasis fantomas jautriai pristatė išnykusio Palkių kaimo gyventojų  kasdienybę, pažymėjo, jog yra užrašyti buvusių palkiečių Jono Davulio ir Edvardo Germanavičiaus prisiminimai. Juos žiūrovams papasakojo Viktorija Sipavičiūtė, Vilma Jasulytė, Akmė Krivkaitė, Gabija Murauskaitė. Prie pasakojimų labai tiko Ričardo Kraniausko daina. Ji buvo palydėta publikos plojimais.
Į teatralizuotą koncertą vykusiai įkomponuotas Alionių kapelos „Spalgena“ (grojo ir dainavo Irena Gridziuškienė, Asta Duchnevičienė, Lukas Duchnevičius, Irena Lebionkienė, Vilma Gudeikaitė, Michail‘as Jaršov‘as) pasirodymas. Dainininkių Jurgitos Kačinskienė ir Ingridos Didžiokienės  dainos sulaukė žiūrovų aplodismentų. Armoniką virkdė Dainų šventės dalyvis Michail’as Jaršov’as,  lyrines dainas atliko Vilmos Gudeikaitės ir Ingridos Didžiokienės duetas. Publikos susižavėjimo šūksnių sulaukė Juodiškių moterų vokalinio ansamblio „Vienkiemis“ daina „Mėlynakė rasa“.
Eiliuotus ir neeiliuotus tekstus skaitė Alionių pagrindinės mokyklos trečiokė Rugilė Jurevičiūtė ir devintokas Gustas Jurevičius (mokytojos Laimutė Žitlinskienė ir Rita Daugėlienė), dainas dainavo ketvirtokės Karolina Sokolovskytė ir Evelina Striškaitė bei devintokė Silvija Miknevičiūtė (mokytoja Jūratė Aniukštienė). Labai drąsiai scenoje jautėsi ir vaizdelį suvaidino Juodiškių pradinio ugdymo skyriaus mokiniai (mokytoja Zita Vilkelienė). Koncertas baigtas visų kolektyvų ir solisto Justino Blažio daina „Kol kartu“.
Po koncerto netilo aplodismentai. Scenos entuziastams iš Juodiškių ir Alionių plojimų negailėjo ne tik koncerto pažiūrėti labai gausiai susirinkusi Alionių seniūnijos  bendruomenė, bet ir būrys žiūrovų iš Širvintų bei kitų Lietuvos miestų ir miestelių. Šventės pabaigoje saviveiklininkus ir žiūrovus sveikino svečiai iš Širvintų ir Alionių seniūnas Sigitas Bankauskas. Jis įteikė gėlių saviveiklininkams ir padėkas mokinius rengusiems mokytojams.
Šeštadienį Juodiškiuose netrūko prisiminimų ir plojimų. Beveik dvi valandas klausytasi dainų ir muzikos, pasinerta į istorijos gilumas, plota keliskart ritminius šokius šokusioms šokėjoms, žavėtasi programos vedėjų išmone ir prasmingais žodžiais. O kiek dar buvo sveikinta, dėkota, linkėta…
Romas Zibalas
Irenos Petuškienės nuotraukos
1. Alionių seniūnijos saviveiklininkus sveikina l. e. Kultūros centro direktorės pareigas Rytė Bareckaitė.
2. Teatralizuotą koncertą vedė fantomai Ričardas Kraniauskas (kairėje) ir Justinas Blažys (dešinėje).
3. Juodiškių pradinio ugdymo skyriaus mažieji artistai su mokytoja Zita Vilkeliene.
4. Groja respublikinės Dainų šventės dalyvis Michail’as Jaršov’as.
6. Ritminių šokių kolektyvas.
7. Koncertas baigtas visų saviveiklininkų ir solisto Justino Blažio daina „Kol kartu“.
8. Padėkos ir audringų plojimų sulaukė Juodiškių pradinio ugdymo skyriaus mokytoja Zita Vilkelienė (centre).

Alionių seniūnijos saviveiklininkus sveikina l. e. Kultūros centro direktorės pareigas Rytė Bareckaitė.

Alionių seniūnijos saviveiklininkus sveikina l. e. Kultūros centro direktorės pareigas Rytė Bareckaitė.

Vasario 27-osios vidurdienį Juodiškių pradinėje mokykloje (buvusiame Juodiškių dvare) vyko Alionių seniūnijos kultūros diena. Norinčių pamatyti Alionių ir Juodiškių saviveiklininkų koncertą susirinko pilnutėlė mokyklos salė. Priešsalyje galima buvo apžiūrėti juodiškietės Romos Džiovėnaitės rankdarbių parodą. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos