Jadvyga Kielienė

Nepriklausomybės šimtmečiui – 100 vėliavų paradas Musninkuose

Jadvyga Kielienė

Jadvyga Kielienė

Iki Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio liko vos kelios savaitės. Ir miestai, ir miesteliai – visa Lietuva entuziastingai ruošiasi paminėti Vasario 16-ąją. Kaimų bendruomenės, seniūnijos, kultūros ir švietimo įstaigos planuoja ir jau net įgyvendina įvairias idėjas, projektus. Apie tai, kaip Musninkuose bus paminėta ši garbinga sukaktis, kokių gražių renginių numatė Musninkų kaimo bendruomenė, papasakoti sutiko bendruomenės pirmininkė Jadvyga Kielienė.

– Girdėjome, kad Musninkų kaimo bendruomenė džiaugsmingai ruošiasi Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Pristatykite darbo grupę, kuri ėmėsi iniciatyvos suburti visus draugėn ir ruošė šventinę programą?

– Musninkų darbo grupę, kuri ėmėsi iniciatyvos suburti visus draugėn ir paruošė šventinę programą, sudaro Musninkų kaimo bendruomenės pirmininkė Jadvyga Kielienė, A. Petrulio gimnazijos direktorius Vladas Trakimavičius, bendruomenės „Spindulys“ narė Asta Meiduvienė, Krunų bendruomenės pirmininkas Mantas Šleževičius, Vileikiškių kaimo bendruomenės pirmininkas Zenonas Miselis, Musninkų ir Vileikiškiu kultūros filialų vedėjos Dalia Kiaulevičiūtė ir Janina Jankauskienė, Musninkų miestelio bibliotekos vedėja Janė Rolienė, Musninkų seniūnė Birutė Jankauskienė. Skaityti daugiau »

Musninkų vaikai galės džiaugtis nauja žaidimų aikštele

Žaidimų aikštelė Musninkuose

Žaidimų aikštelė Musninkuose

Niekas nedrįs prieštarauti, kad bendri rūpesčiai ir siekiai priverčia žmones burtis į bendruomenes ir skatina aktyviai keisti savo gyvenimą, drauge mokytis, bendrauti ir bendradarbiauti, siekti savo krašto gerovės, rūpintis ne tik suaugusiais, bet ir vaikais. Prasmingo ir aktyvaus laisvalaikio nori ne tik mieste, bet ir kaime gyvenantys vaikai. Kai mieste pasirodė spalvingos naujoviškos vaikų žaidimų aikštelės, Musninkų kaimo bendruomenė, vadovaujama pirmininkės Jadvygos Kielienės, nesėdėjo rankų sudėjusi, o ėmėsi iniciatyvos dalyvauti projektinėje veikloje. Jau pavyko nudžiuginti Musninkų vaikus gražia žaidimų aikštele. Kaip viskas vyko, papasakoti sutiko bendruomenės pirmininkė Jadvyga Kielienė. Skaityti daugiau »

Rūpi kiekvienas kaimo žmogus

Musninkų bendruomenės pirmininkė Jadvyga Kielienė.

Musninkų bendruomenės pirmininkė Jadvyga Kielienė.

Musninkų kaimo bendruomenė klesti, šiandien ją sudaro apie 60 narių. Bendruomenės pirmininkė, seniūnė ir aktyvesni nariai stengiasi bei dirba visų labui, įtraukia į veiklą vis platesnius kaimo gyventojų sluoksnius. Apie bendruomenės veiklą pasakoja jos pirmininkė Jadvyga Kielienė, kuriai rūpi, kad kaimo žmonėms būtų gera gyventi ir miestelyje jie turėtų kuo užsiimti.

– Papasakokite apie neseniai atidarytą sporto klubą? Kaip kilo tokia idėja?

– Rašėme projektą ir gavome „Leader“ programos paramą. Už tuos pinigus įsigijome treniruoklių, kuriuos pirmiausia planavome pastatyti bendruomenės namuose esančiame poilsio kambaryje. Galvojome, kad turėsime tik keletą treniruoklių, tačiau už gautus pinigus įsigytus treniruoklius sustačius patalpoje, jie buvo vienas šalia kito. Pagalvojome, kad jei norėsime aerobikos ar gimnastikos treniruočių, nebus vietos, o daugiau patalpų neturime. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos