Po ketvirčio amžiaus pelnyti apdovanojimai!

Karolina Urbonavičiūtė

Karolina Urbonavičiūtė

Vilniuje baigėsi Lietuvos moterų žolės riedulio uždarųjų patalpų A diviziono čempionatas. Jame labai sėkmingai pasirodė Širvintų Sporto centro merginų komanda. Po daugiau kaip po 25-erių metų pertraukos moterų čempionate iškovotas aukštas vicečempionių titulas.

Sezono pradžioje labai tyliai, bet apie tai buvo svajota. Komanda jauna, perspektyvi ir ambicinga. Kada, jei ne dabar? Ir komandai pavyko. Priešpaskutiniame ture rezultatu 3:2 nugalėta Šiaulių žolės riedulio akademijos komanda ir užsitikrinti čempionato medaliai. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ netikėtai lygiosiomis 2:2 sužaidė su Kelmės „Kelme“. Tapo aišku, kad vilnietėms, norint užimti antrą vietą, reikia nugalėti daugkartines Lietuvos čempiones Šiaulių „Gintros“ riedulininkes. Begaliniam širvintiškių džiaugsmui šios permainingos ir įdomios rungtynės baigėsi taikiai 2:2.

Perspektyviausia čempionato žaidėja išrinkta širvintiškė Karolina Urbonavičiūtė, rezultatyviausia – Erlanda Nomeikaitė, geriausia riedulininkė – Donata Grigienė (abi atstovauja Šiaulių „Gintrai“).

Širvintų Sporto centro merginų komanda

Širvintų Sporto centro merginų komanda

Sveikinimai vicečempionėms Viltei Šarmavičiūtei, Karolinai Urbonavičiūtei, Paulinai Pumputytei, Kornelijai Buteikytei, Evelinai Macijauskienei, Martynai Ragauskaitei, Kamilei Rakštytei, Godai Smailytei, Kamilei Liekytei, Akvilei Rutkauskaitei ir Tomai Taraškutei. Komandą į pergalę vedė Rasa Buzienė ir Aušra Janutaitė.

Širvintų SC informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+