Pertrauka baigiasi – futbolininkai grįžta

Po vasaros pertraukos atsinaujino Sekmadienio futbolo lygos organizuojamos Ergo A diviziono futbolo pirmenybės, kurios tuo pačiu yra Lietuvos futbolo federacijos rengiamo šalies futbolo čempionato IV lygos varžybos.

Po pirmojo rato trečioje vietoje tarp dvylikos ekipų esanti „Širvintų-VGTU-Vilkų“ komanda sekmadienį išvykoje, Dilgynės stadione, rungtyniavo su „Salininkų“ komanda. Su ja pirmojo rato rungtynėse Širvintų stadione sužaista lygiosiomis 1:1, o štai atsakomosios rungtynės sekmadienį pralaimėtos 0:3.

Prieš atsakomąsias rungtynes salininkiečiai buvo septinti, tačiau komandas skyrė tik 3 taškai.

Per pirmąjį ratą šių metų pirmenybėse debiutavusi jungtinė Vilniaus ir Širvintų komanda pasiekė 6 pergales, 3 rungtynes baigė lygiosiomis, o 2 – pralaimėjo. Į varžovų vartus įmušti 44 įvarčiai (vidutiniškai po 4 per rungtynes), į savus praleisti 25. „Širvintos-VGTU-Vilkai“ – rezultatyviausiai žaidžianti Ergo A diviziono komanda. Didžia dalimi prie to prisidėjo paskutinės pirmojo rato rungtynės, kai į „Pagirių“ vartus buvo įmušta net 17 įvarčių.

Sekmadienio futbolo taurės varžybose „Širvintos-VGTU-Vilkai“ yra pasiekę aštuntfinalį, kuriame rugsėjo 6 dieną rungtyniaus su tais pačiais „Salininkais“.

ŠK

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+