Penktadienį – lyderių grumtynės

Nuotr. iš archyvo

Sekmadienį Širvintų stadione rezultatu 3:1 įveikę Vilniaus „Geležinį vilką“, „Širvintų-VGTU-Vilkų“ futbolininkai pakilo į Sekmadienio futbolo lygos A diviziono pirmenybių turnyrinės lentelės antrą vietą. Tiesa, tiek pat 19 taškų turi ir „Salininkų“ komanda, tačiau širvintiškių geresnis įvarčių skirtumas. Be to, mūsų futbolo komanda per 9 turus dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, o salininkiečiai – jau du.

Nė karto dar nepralaimėjo ir lyderė – FK „Granitas B“ komanda. Ji artimiausius persekiotojus lenkia 8 taškais, nes laimėjo visas iki tol žaistas rungtynes.

Su lyderiais širvintiškiai rungtyniaus jau šį penktadienį. Pagal tvarkaraštį rungtynės bus žaidžiamos Naujosios Vilnios stadione. Štai tada ir paaiškės, kuri komanda ir toliau liks nepralaimėjusi, o gal bus sužaista lygiosiomis.

Na o kalbant apie rungtynes Širvintose, kariai po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0, tačiau neatlaikė širvintiškių spaudimo. Antrajame kėlinyje du įvarčius pelnė Lukas Žukauskas, vieną – Domas Tamašauskas. Jiems dukart asistavo Vydmantas Kuzmickas, kartą – Ernestas Bilotas.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 25 d. laikraščio numeryje.