Nugalėjo Širvintų pradinė mokykla ir „Atžalyno“ progimnazija

Kaune finišavo Lietuvos mokyklų žaidynių baigiamosios finalinės varžybos. Jose Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos berniukų kvadrato žaidėjai (komandai vadovavo kūno kultūros mokytojas Nerijus Pakalnis) užėmė ketvirtąją vietą. Progimnazijos kalnų dviratininkės Paulina Pumputytė, Augustė Baravykaitė, Ieva Eigelytė įveikusios sunkią 5,7 km trasą, užėmė aukštą 8 vietą. Dar geriau rungtyniavo berniukai – Augustinas Smažinas, Deividas Romaška, Deividas Gudanas ir Tautvydas Kuznecovas. Širvintiškiai įveikė 7,6 km trasą ir užėmė 6 komadinę vietą. Dviratininkų komandoms vadovavo kūno kultūros mokytoja Asta Čatrauskaitė.
Susumavus visų įskaitinių sporto šakų rezultatus, Širvintų „Atžalyno“ progimnazija III rajonų mokyklų grupėje (pagal mokinių skaičių) laimėjo pirmąją vietą.
Kiek anksčiau pasibaigusiose varžybose pirmąją vietą pradinių mokyklų grupėje laimėjo Širvintų pradinė mokykla. Širvintų rajonas bendrakomandinėje įskaitoje užėmė trečiąją vietą.
Varžybų uždarymo metu Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento, prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, generalinis direktorius Edis Urbanavičius ir Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis Ramunei Savickienei, Astai Čatrauskaitei, Nerijui Pakalniui ir šių eilučių autoriui įteikė gražias taures, kiekvienai mokyklai – 500 eurų čekius sportiniam inventoriui įsigyti.
Olimpinės dienos metu Kaune vyko Lietuvos mergaičių ir berniukų U-12 žolės riedulio pirmenybių varžybos. Trenerės Rasos Buzienės vadovaujamos Širvintų sporto mokyklos auklėtinės laimėjo pirmąją vietą, o jaunosios „Rasos“ komandos žaidėjos užėmė penktąją vietą. Trenerės Aušros Janutaitės vadovaujami riedulininkai pasidalijo 5-6 vietas.
Borisas Sockis
Dviratininkų komandoms vadovavo kūno kultūros mokytoja Asta Čatrauskaitė.

Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos berniukų kvadrato žaidėjai užėmė ketvirtąją vietą.

Varžybų uždarymo metu Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė įteikė gražias taures

Trenerės Aušros Janutaitės vadovaujami riedulininkai pasidalijo 5-6 vietas.