Musninkietės – nugalėtojos

Prieš trejus metus, siekdama bendradarbiauti ir populiarinti krepšinį mokyklose, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija užmezgė ryšius su Anykščių Jono Biliūno gimnazija ir Molėtų sporto centru. Buvo įsipareigota kasmet rengti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti skirtą krepšinio turnyrą.
Šįmet tradicinis krepšinio turnyras kovo 5 d. vyko Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje.
Merginų varžybose Musninkų gimnazistės Vita Jankauskaitė, Gintarė Gumbrevičiūtė, Kamilė Arbočiūtė, Kamilė Puzinaitė, Greta Paulauskaitė, Monika Ražauskaitė, Renata Žagelytė, Eva Čurova ir Erika Kaštaljanovaitė rezultatu 32:21 nugalėjo šeimininkes, 35:29 – Molėtų sporto centro komandą ir iškovojo I vietą. Antros – molėtiškės, 38:16 įveikusios anykštėnes.
Vaikinų varžybas laimėjo Molėtų komanda, 43:38 nugalėjusi šeimininkus, 50:48 – musninkiečius. Anykštėnai, įveikę Musninkų gimnazijos komandą, kurioje žaidė Ričardas Gelažauskas, Tomas Jatkauskas, Tautvydas Milašas, Domantas Rolis, Audrys Opovičius, Raimundas Mažeika, Domantas Kancleris ir Rytis Liutkus, buvo antri.
Komandoms buvo įteiktos taurės, žaidėjams – medaliai ir diplomai.
Raimundas Petrokas
Musninkų gimnazijos komandų vadovas
Musninkų gimnazijos krepšinio komandos

Prieš trejus metus, siekdama bndradarbiauti ir populiarinti krepšinį mokyklose, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija užmezgė ryšius su Anykščių Jono Biliūno gimnazija ir Molėtų sporto centru. Buvo įsipareigota kasmet rengti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti skirtą krepšinio turnyrą.