Kiek netikėtas taškas iš Šiaulių

Asociatyvi nuotr. iš archyvo

Dar nesibaigė pirmasis Lietuvos futsal A lygos pirmenybių ratas, o dešimties komandų A lygoje „Širvintos-VGTU Vilkai“ jau turi surinkę penkis taškus. Pastarąjį, penktąjį, mūsiškiai įsirašė lapkričio 13 dieną išvykoje lygiosiomis 4:4 sužaidę su Šiaulių FK „Saulės kraštas“ komanda. Tai pirmasis išvykoje pelnytas taškas.

Po pirmojo kėlinio pralaimėdami 1:3, mūsų futbolininkai sugebėjo išvyką paversti rezultatyvią. Ir tam pakako pirmosios antrojo kėlinio pusės. Pirmąjį įvartį pelnę paskutinė pirmojo kėlinio minutę, „vilkai“ per aštuonias antrojo kėlinio minutes pasižymėjo dar tris kartus, į ką šeimininkai atsakė tik vienu įvarčiu, kuris vėl buvo atstatęs jų dviejų įvarčių persvarą (4:2).

Jungtinei Širvintų ir Vilniaus komandai po įvartį pelnė Žydrūnas Germanas, Deividas Maciulevičius, Arminas Čivilis ir Kiril’as Levšin’as.

Lapkričio 19 dieną, Širvintų SC arenoje „Širvintos-VGTU Vilkai“ rungtyniaus su Vilkaviškio FK „Bruklinu“. Šių rungtynių pradžia šeštadienį – 17 val.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite lapkričio 18 d. laikraščio numeryje.