Neišgirdo, kad nėra pinigų

Šiaulių gatvė tęsiasi nuo Jauniūnų iki Šiaulių, o Antanaičiai yra tarsi šios gatvės viduryje. Į redakciją užsuko laikraščio skaitytojas N., kuris keturių Antanaičių sodybų vardu Savivaldybei ir seniūnijai padėkojo už sutvarkytas Šiaulių gatvės atkarpas.

Į pastabą, kad valdžia tam ir renkama, kad dirbtų žmonėms, skaitytojas atsakė, jog tokių darbų prie ankstesnių valdžių nematė ir nesitikėjo, o padėkoti tikrai yra už ką.

  • Šiaulių gatvė Antanaičiuose yra asfaltuota, tačiau turi kelias ilgas šonines atkarpas, dėl kurių nuo seno būdavo bėdų. Tas atkarpas technika labai išmaldavo, pavasarį ir rudenį buvo sunku važiuoti. Prieš kelis dešimtmečius kartais pagreideriuodavo, paskui ir to nematėme. Reikalai kažkiek pagerėjo, kai Jauniūnų seniūnija įsigijo greiderį. Tačiau normaliam kelio sutvarkymui to nepakanka, juolab kad ir panašių kelių seniūnijoje ne vienas. Kreipėmės į Jauniūnų seniūnijos raštvedę Dianą Jacyno-Sperskę, kuri žinojo apie mūsų bėdas. Dar kartą pakalbėjome apie tai. Jos rūpesčiu apie šių atkarpų remontą svarstyta Savivaldybėje. Neišgirdome, „kaip prie Jasiukevičiaus“, kad nėra pinigų. Tuo įsitikinome, kai atvažiavo kelininkai su savo technika, pažvyravo tas atkarpas, patvarkė šalikeles, suformavo važiuojamąją dalį. Gal kitiems tai atrodo kaip smulkmena, mums – kaip dėmesys. Dabar jau kitas reikalas, žinome, jog išvažiuosime, nelaužysime automobilių, – sakė skaitytojas, prašęs neminėti jo vardo, nes kalba ne tik už save, bet ir už Antanaičių kaimo Šiaulių gatvės 24, 26, 28, 30 namų gyventojus.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite lapkričio 11 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (5 įvert.)
scroll to top