Dvi taurės atkeliavo į Širvintas

Garliavoje surengtose Kauno rajono atvirose stalo teniso pirmenybėse dalyvavo keturi Širvintų SM sportininkai.
Jaunių grupėje puikiai pasirodė Ignas Mažeika. Pogrupyje įveikęs 5 varžovus, Ignas sėkmingai kovojo ir finaliniame etape, kur nugalėjo dar 2 varžovus ir tapo šių varžybų čempionu bei iškovojo gražią taurę. Reikia pažymėti svarią Igno pergalę prieš Lietuvos jaunių čempioną jonavietį L. Valeišą.
Jaunučių grupėje sėkmingai kovėsi Rytis Mažeika. Jis iškovojo 6 pergales ir tik finale nusileido vilkaviškiečiui R. Brazaičiui. Rytis tapo šių varžybų vicečempionu, jam įteikta taurė. Šioje grupėje žaidę Augustas Bazys bei Aleksas Grinys tenkinosi vietomis antrajame dešimtuke.
Nuotr. Širvintiškiai po apdovanojimo
Širvintiškiai iškovojo teisę varžytis dėl Europos taurės
Baigėsi Lietuvos stalo teniso komandinis čempionatas. Paskutinio turo varžybose Širvintų STK vyrai – A. Keliotis, T. Ostanuvka, R. Martinka bei D. Jasevičius – rezultatu 5:4 įveikė Vilniaus „B. Balaišienės vardo komandą“, užėmė 9 vietą ir išsaugojo teisę kitame čempionate vėl varžytis tarp 12 pajėgiausių šalies komandų.
Galima sakyti, širvintiškiams šįmet pavyko aplenkti labai daug komandų, nes Lietuvos stalo teniso pirmenybėse žaidė net 212 komandų. Bet svarbiausia tai, kad širvintiškiai iškovojo teisę rungtis Europos Nancy Evans klubinių komandų taurės varžybose. Dalyvauti tokio rangos varžybose reikia nemažai pinigų. Ar tai pavyks – parodys ateitis.