Aukso medaliai – Širvintų SM riedulininkams

U12 varžybų finalininkai po apdovanojimų

Širvintų dirbtinės dangos aikštėje vyko 2017 metų Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos berniukų U-12 finalinės varžybos. Dėl apdovanojimų varžėsi po tris pajėgiausias Šiaurės ir Pietų zonų komandas.

„A“ pogrupyje žaidė Vilniaus r. SM, Šiaulių SM „Klevo 1“ ir „Klevo 2“ komandos, „B“ – Širvintų SM, Joniškio SC ir Vilniaus SM „Tauras-Trakų Vokė“ komandos.

„A“ pogrupyje geriausiai žaidė ir I vietą laimėjo Vilniaus r. SM riedulininkai, o „B“ pogrupyje puikiai rungtyniavo mokytojos Aušros Janutaitės treniruojami jaunieji riedulininkai. Širvintiškiai rezultatais 7:0 nugalėjo Vilniaus SM „Taurą-Trakų Vokę“, 12:0 Joniškio SC, užėmė pirmąją vietą ir dėl čempionų titulų varžėsi su vilniečiais. Širvintų SM riedulininkai Mikchail Marcecha, Medas Raudeliūnas, Danielius Kojis, Aidas Jasenevičius, Kernius Raišys, Lukas ir Paulius Bareckai užtikrintai rezultatu 6:1 nugalėjo Vilniaus r. SM ir buvo apdovanoti aukso medaliais ir vartininko aprangos komplektu.

Dėl 5-6 vietų Joniškio SC rezultatu 7:3 nugalėjo Šiaulių SM „Klevas-2“, o trečiąją vietą laimėjo Šiaulių SM „Klevas-1“, 7:4 nugalėjęs Vilniaus SM „Taurą-Trakų Vokę“.

Varžybų dalyvius sveikino ir apdovanojimus teikė Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas ir Širvintų sporto mokyklos direktorė Alina Zapolskienė. Geriausieji komandų žaidėjai (Širvintų SM gretose juo tapo Danielius Kojis) buvo apdovanoti žolės riedulio sportininkų nuotraukų albumais.