Antrasis Širvintų maratonas!

Po dviejų metų pertraukos liepos 10 dieną Širvintose surengtas antrasis bėgimo maratonas. Be maratono vyko ir pusmaratonio, 10,6 km ir 5,3 km distancijų bėgimai.

Renginys sulaukė daugiau nei 300 bėgikų iš Širvintų bei kitų Lietuvos vietovių. Bėgime dalyvavo ir legendinis ultramaratonininkas, ilgų nuotolių bėgikas bei pasaulio rekordininkas Aleksandras Sorokinas, kuris greičiausiai įveikė distanciją ir užėmė pirmąją vietą.

Apie patirtus įspūdžius paklausėme bėgiko Džiugo Janovskio:

„Užsiregistruoti į bėgimą nusprendžiau pamatęs Širvintų maratono renginio reklamą, tuomet iš karto supratau, kad noriu dalyvauti ir išbandyti save. Atvirai kalbant – lengva nebuvo. Bet didžiuojuosi, jog visus 21 km įveikiau be sustojimo. Specialaus pasiruošimo bėgimui nedariau. Kelias dienas iki renginio išbandžiau save ilgindamas distancijas – nuo 5 km iki 16 km. Iš viso bėgau 3 kartus. Didelių sunkumų taip pat nebuvo, šiek tiek trukdė į akis plieskianti saulė, bet visa kita buvo tobula. Didelį įspūdį paliko kartu dalyvavęs pasaulio ir Lietuvos rekordininkas A. Sorokinas. Tai pirmasis kartas išbandant savo jėgas bėgant pusmaratonį. Buvo įdomu bėgti su kitais patyrusiais bėgikais. Iki tol esu bėgęs tik trumpas distancijas pagarbos bėgimuose – Kovo 11-osios ir Baltijos kelio minėjime. Apskritai man bėgimas yra dar vienas pomėgis ir įdomus laisvalaikio leidimo būdas. Tad esu patenkintas, kad turėjau progą išbandyti savo jėgas ir pasiekiau nusibrėžtą tikslą.“

Miglė Lipinskaitė
Nuotraukos Agnės Žamblauskės

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 15 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top