Zibalų daugiafunkcėje žaidimų aikštelėje jau šurmuliuoja jaunimas

Atidarymo juostelę drauge su mere Živile Pinskuviene kirpo mero pavaduotoja Janina Pažusienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, Administracijos direktorės pavaduotoja Dovilė Audėjūtė, laikinai einantis Zibalų seniūno pareigas Sigitas Bankauskas.

Birželio 11 d. Zibaluose buvo perkirpta simbolinė raudona naujos daugiafunkcės aikštelės atidarymo juosta, reiškianti, jog gyventojai jau gali naudotis nauja sporto erdve.

Kiekvieno tokio projekto pabaiga yra didžiulė šventė gyventojams, ypač gyvenantiems atokiau nuo miesto. Žmonėms labai svarbu turėti sporto bazes, laisvalaikio erdves, užimtumą ten, kur jie gyvena.

Merė Živilė Pinskuvienė teigė, jog besidžiaugiančios kraštiečių akys yra didžiulė paskata stengtis ir dirbti dar labiau ir pažadėjo, kad kaimiškose vietovėse įgyvendinamų projektų bus dar ne vienas.

Šventėje taip pat dalyvavo ir atidarymo juostelę drauge su mere Živile Pinskuviene kirpo mero pavaduotoja Janina Pažusienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, Administracijos direktorės pavaduotoja Dovilė Audėjūtė, laikinai einantis Zibalų seniūno pareigas Sigitas Bankauskas.

Užs. Nr. 80.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Zibalų daugiafunkcėje žaidimų aikštelėje jau šurmuliuoja jaunimas”

  1. Vytas parašė:

    Pinskuvienė negali apdalyti visų, kam ankstesni buvo atsukę uostyti savo pasturgalį.

  2. paskutiniam parašė:

    o ką veike ankstesne valdzia, ko nepasirupino???

  3. mama parašė:

    Kada Širvintų pradinės mokyklos mokiniai turės tokią sporto aikštelę? Pradinės mokyklos mokiniai sportuoja ant asfalto.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+