Tapybos potėpiais nuspalvintas gražus jubiliejus

Tamsią lapkričio šeštadienio popietę praskaidrino ir spalvomis nušvietė tautodailininkės, Širvintų krašto garbės pilietės, geradarės Nijolės Didžiokienės tapybos darbų paroda „Ruduo nutapė mano sielą“.

Gausiai į parodos atidarymą susirinkę svečiai gėrėjosi nuostabiais darbais, dalijosi įžvalgomis, bendravimo džiaugsmu ir sveikino autorę ne tik su parodos atidarymu, bet ir gražia asmenine švente – jubiliejumi.

Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus perdavė, apie daugybę jubiliatės gyvenimo veiklų, jos moteriškumą, jautrumą, gerą ir atvirą širdį, pilietiškumą kalbėjo Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė ir jos pavaduotoja Dovilė Audėjūtė, palinkėjusios Nijolei Didžiokienei sveikatos, laimės ir kad gyvenimą visada lydėtų šviesa, nuostabios spalvos, geri žmonės.

Renginio metu muzikinius pasirodymus atliko Širvintų meno mokyklos mokytojai Justinas Brūzga, Virginija Beržinskienė, Elžbieta Lazauskytė bei Aušrinė Ulinskaitė. Mažosios Nijolės Didžiokienės draugės Amelija Redeckaitė bei Urtė ir Elzė Pukšlevičiūtės padovanojo jubiliatei savo muzikinę staigmeną.

Nijolės Didžiokienės tapybos darbų paroda „Ruduo nutapė mano sielą“ Širvintų kultūros centre veiks iki lapkričio 30 d. Kviečiame apsilankyti ir pasidžiaugti darbais.

Užs. Nr. 193.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Tapybos potėpiais nuspalvintas gražus jubiliejus"

  1. Gyventojas parašė:

    Nuotraukoje visos trys atrodote kaip klasiokės

Comments are closed.

scroll to top