Sustabdytas mokyklų reorganizavimas

Širvintų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad Vilniaus apygardos administracinis teismas 2021 m. birželio 22 d. nutartimi nutarė taikyti reikalavimo užtikrinimo priemonę – sustabdyti Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2021 m. balandžio 28 d. sprendimo „Dėl Širvintų pradinės mokyklos, Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos reorganizavimo sujungimo būdu“ Nr. 1-97 galiojimą ir uždrausti atlikti jame nurodytus veiksmus iki teismo sprendimo šioje byloje įsiteisėjimo dienos.

Šį nutarimą teismas priėmė atsižvelgdamas į Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos tarybos pateiktą atsiliepimą.

Per 7 dienas nuo teismo nutarties nuorašo gavimo gali būti paduodamas atskirasis skundas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui per Vilniaus apygardos administracinį teismą.

Pirmadienį, birželio 28 d., 17.00 val. Savivaldybės vadovės kviečia visų trijų miesto mokyklų bei lopšelio darželio „Boružėlė“ bendruomenes: mokytojus, mokinius, tėvus į nuotolinį susitikimą, kurio metu pateiks informaciją apie tolimesnius veiksmus, kurių ketinama imtis.

Užs. Nr. 73.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.67 (3 įvert.)

29 Atsakymai į “Sustabdytas mokyklų reorganizavimas”

 1. birute parašė:

  taip skaniai prisikvatojau, kai ,,teisingoje’ spaudoje perskaiciau vieno aktyvisto sapaliones, tikrai labai juokinga iki kvatojimo

 2. paskutinei parašė:

  Tiesiog stebiuosi, iš kur randasi tokių žmogelių, kuriems viskas blogai, viskas negerai, viską norisi sustabdyti, apskųsti, kitokią nuomonę turinčius apšmeižti, išsišaipyti. Ir viskas daroma prisidengiant demokratija, savanaudiškumu, noru pasipuikuoti. Vardan ko taip elgiamasi?

 3. Venecija parašė:

  tik nepradekite ieskoti kankiniu, niekas jusu neprase stabdyti, o reikejo daryti. Jeigu susistabdete tai visa atsakomybe ant jusu. Kai pries 20 metu dare reforma , tai niekas nikeo neklause ir padare, tada per rinkimus pamate, kad blogai padare, kai valdzios neliko. Bus ir dabar tas pats. Sustabdete, tai bukite net labai malonus prisiimti atsakomybe. Ir nereikia vel visu šunu ant meres karti. Ji norejo kad butu, daug zmoniu irgi norejo, is gero darbo buvo padaryta politika ir viskas sustbdyta. Tai dziaukites dabra.

 4. Dainius Graužinis parašė:

  Šimonyte vasarį irgi taip pat arogantiškai kalbėjo:
  „Dabar rinkimų rezultatai yra tokie, ir jeigu žmonėms nepatinka ši valdžia, nepatinka šie komitetų pirmininkai, nepatinka ši premjerė ir ministrai – jie 2024 m. galės ateiti ir išsirinkti tokius pirmininkus, kurie jiems patinka“,

  O kokie dabar jos ir konservatorių reitingai?

  Primaklino, oi, primaklino merė su ta skubota mokyklų reforma. Pati puikiai matė, kad niekaip nespės iki rugsėjo. Lauko darbai net nebuvo pradėti daryti! Ir štai dovanėlė – ideali proga „nusimuilinti“. Atsakomybę už visas problemas dabar labai lengva sukabinti atpirkimo ožiams. Virginijau, ar nebuvau apie tai perspėjęs Jūsų? Dabar pats kuopkitės, o merė kaip visada išplauks švari švari. Paskui kaip norės, taip ir pasuks šį reikalą. Visi kozeriai jos rankose, ne Jūsų, Virginijau

 5. pries tai rasiusiam parašė:

  Ji yra demokratiškuose rinkimuose išrinkta merė ir ji atsakinga už rajoną. Jeigu rinkėjų kažkas netenkina, Jūsų valia už ją nebalsuoti. Bet kai nėra prie ko prikibti, tai lengviausia anonimiškai apmeižti ir gerus darbus apskųsti.
  Kai Jus išrinks meru, tada nuspręsite, kokius baseinus griauti ir kokius darželius statyti. Kadangi to niekada nebus, todėl taikykitės prie didžiosios rinkėjų daugumos.

 6. PENSININKAS parašė:

  Reikia dirbti pagal nurodymus, o ne kaip ponia užsimano, ir galvoja, kad visi tylės. Mažiau pinigų prabangai, o daugiau skirti kasdieniniam žmonių gyvenimui. Kam toks prabangus baseinas, prabangi aikštė. Su tomis pačiomis lėšomis buvo galima pastatyti ir vaikų darželį, skirti lėšų sveikatos apsaugai ir pan.. O kur Širvintose mokiniams stadionas, ar jis yra?
  Reikia poniai sugebėti mokytis iš savo klaidų. Sėkmės jai bendravime su visuomene, įsigyti politinės bendravimo kultūros.

 7. Elena parašė:

  Baisu kai sitaip viskas skundziama ir trukdoma

 8. skaitytoja parašė:

  Darzelių negavę tevai gales savo nuomone pasakyti prie urnų 2023 metų pavasari 🙂

 9. Anonimas parašė:

  Mere suras sprendimą. Ji visad stengiasi del sirvintiskiu. Bus gerai.

 10. to Sirvintiske 2021-06-28 23:58 parašė:

  O prie ko čia gatvės? Kai argumentų nera, tai geriausia prikisti gatves ir sventes?

 11. aciu parašė:

  „labai aciu“ tiems kurie sugadino gera projekta,
  o kaip reikalai su sazine???
  net patys stabdytojai pasimete, nesitikejo tokios pabaigos,
  teks sukti nauja šou.

 12. bananų puokštė parašė:

  Tukstantmecio gimnazija geriausia steigti Musninkuose. Kol kas tai patraukliausia rajono mokykla. I ja vazineja daug sirvintų gimnazistu. Tuomet Musninkus rinksis gimnazistai kurie mokytis nori ir gimnazijoje galima bus steigti pradines mokyklos filiala sename pastate, o pradineje bus vietos darzelinukams, o atzalyne likusiuose kabinetuose gales buti irgi pradinukai. Nu jau sugadintas viskas tai cia nieko baisaus jeigu ir toliau bus gadinama. O Musninkams sekmes siekant TUKSTANTMECIO GIMNAZIJOS.

 13. sirvintiskei parašė:

  Viskas buvo daroma teisingai ir gerai. Negali stovėti mokyklų pastatai pustuščiai. Jeigu netiko, tegul tie, kurie viską sugadino, ieško sprendimų. Gerus sumanymus ir planus paversti niekalais daug proto nereikia. Niekas nėra garantuotas, kad naujas planas nebus sugadintas. Tegul dabar viskas lieka kaip buvę, o pagalių kaišytojai priima laimingųjų sveikinimus.

 14. Sirvintiske parašė:

  Dabar reikia ne skescioti peciais ir ieskoti kaltu, o reaguoti greitai ir ismintingai. Virs 100 seimu lieka ant ledo, nes ju vaikams nesudaromos ugdymo ir socializavimosi galimybe. Tokiam rajonui per didele prabanga tai sau leisti. 115 vaiku – tai ne 15 vaiku, kurie negauna vietos darzelyje. Del tiek vaiku kasmet jau galima pradeti kurti trecio darzelio atsiradimo galimybe. Kad ir privataus – atsiras, kas del savo ir savo vaiku geroves sutiks moketi ir uz privatu darzeli. Bet ne… dabar tiesiog pavaidinsim susirupinusius ir kartu isizeidusius, nes si karta kazkas nepavyko. O paprasti zmones pakentes, pabambes ir nustos. Nes o ka daugiau jie gali? Svarbu gatves grazeja.

 15. rinkėja parašė:

  Ačiū merei už kantrybę atsakinėjant po dešimt kartų į tuos pačius klausimus, nors pasisakymo pradžioje merė viską paaiškino remdamasi faktais. Kai kurie pasisakančiųjų „siūlymai“, atvirai kalbant, šiurpino.

 16. piktumas ima parašė:

  Kiekvienas stabdis turi savu interesu. Tegul dabar pasirupina darzeliais, jeigu tokie protingi.

 17. Z parašė:

  Įdomiausia tai, kad stabdyt bando Buzienė ir Sarpauskas, bet kažin kiek jie vaikų turi nepilnamečių, kad taip susirūpinę reorganizacija! Nes tėvų, kurių vaikai turės eiti į darželį ar mokyklą kol kas nesuradau pažystamų rate prieštaraujančių reorganizacijai, nes visi įžvelgia tik pliusų.

 18. Begonija parašė:

  Opozicija pas mus labai silpna. Ateityje dar labiau silpnės. Žmonės pamatė, kas yra kas.

 19. Anonimas parašė:

  Pinskuviene kalbejo labai argumentuotai ir aiskiai, jai jokių priekaistų. Triumfuoti gali pertvarkos priesininkai. Taip ir nepamateme tu tukstančiu pasirasiusiu po kazkokiomis peticijomis, nes paprasciausiai nelabai ten kas rasesi. Tiesiog mistika.

 20. Dainius Graužinis parašė:

  O ką jie turėjo pasakyti, jei abu konfrontuojantys politikai (Ž.Pinskuvienė ir V.Sarpauskas) ausis užsikimšę ir girdi tik save? Daug kas jau net nedalyvauja tokiuose parodomuosiuose šou (aš irgi), nes kokia prasmė gaišti laika? Prašom, darykite ką sumanę, netrukdome nei vieniems, nei kitiems, rudenį įvertinsime ką pridirbote…

 21. du?? parašė:

  Gal aš kažko nesupratau, bet vis tiek noriu paklausti. Kodėl šiandien viešai nepasisakė visokie pertvarkos priešininkai? Gal jiems pagaliau pasidarė gėda?

 22. pries tai rasiusiam parašė:

  Mes turime daugybę pavyzdziu, kai buvo sustabdyta, kartota, apklausta, apšmeižta, bet rezultatas nulinis. Ar kas nors po to atsiprašė tų žmonių, kurie be reikalo buvo tąsomi po apklausas, tardymus ir kitokias bjaurastis? Tiesiog toks skundikų ir purvo pilstytojų užsiėmimas iš neturėjimo ką veikti ir noro parodyti savo skaistumą.

 23. Anonimas parašė:

  Kaip galima sustabdyti, jeigu nėra pažeidimų. Sustabdė reiškia yra pažeidimai. Reikia savivaldybės administracijai pripažinti klaidas, jas ištaisyti ir dirbti toliau.
  Labai paprasta. O ne nosį užriesti ir aiškinti, kad viską gerai daro. Daugiau bendravimo su visuomene, kurioje yra puikių, nuostabių, protingų žmonų.

 24. pasisiusiu juoda suknia su raudonais guzikais parašė:

  Skaičiau ,,teisingame“ laikrastyje kazkurio is aktyvistu sapaliones, kad darzelinukams galima darzelio kazkoki priestatuka pastatyti ar dar kazka!!! Stebiuosi is kur tokiu ,,geniju“ randasi? Pradekim gal kokias pavesines pamuryti ir bus vietos vaikams, o stuoka su atzalynu langus uzkalkim, o tai tiek patalpu nereikia arba kokiam konditerijos cechui ar cukrainei isnuomokim.

 25. jomantina parašė:

  Mokyklų reforma – pati geriausia proga pakeisti garderobą: užsisėdėjusias administracijas, mokytojų kontingentą, dislokocijos vietą mokiniams. Nieko nėra pastovesnio šioje žemėje už kaitą. Labai gerai tokia reforma.

 26. Dainius Graužinis parašė:

  Ne apie tuos parašus (sausio-vasario mėn.) kalba, o apie visiškai naujus. Šį mėnesį Sarpauskas rinko parašus dėl teismo. Nieko nesurinko, reiškia, įgaliojimų neturi, bet vis tiek visų vardu duoda į teismą, stabdo jungimą (remontus)…

 27. nesupratau parašė:

  Kad 100 zmogeliu pasirase, tai dar nieko nereiskia. Vieni sasesi is drugiskumo, kiti is kaiministes, treti po du kartus pasirase. Cia ne esme. Labai daug zmoniu suprato, kad reforma reikalinga , nes laikai keiciasi , pinigai eina ir juos reikia imti, kad butu geriau susikurti geresnes darbo ir mokymosi saligas. O kas dabar isejo. Snipstas. Sustabde ir visus pakabino. Kur eiti vaikams, kur mokytojams, o kur deti vaikus kurems reiekjo darzelio. Visi be vietos. Ir viskas del kazkokiu ambiciju. O kiek prismeista, apjuodinta daugybe zmoniu, kad turi savo nuomone ir nesirase ant kazkokiu abejotinu rastu. Labai blogai kai neismanantis reikalo imasi satbit viska ir palieka daugyube zmoniu ant ledo. Tai as labai noriu paklausti tu satbdziu ar rugsejo pirmoji bus gruodzio 1 ar sausio 1? a?

 28. Dainius Graužinis parašė:

  Manau, daug žmonių, kurie pasirašinėjo peticijas nesitikėjo, kad prisidengiant jų vardu likus 2 mėnesiams iki naujų mokslo metų bus stabdomi ir pakabinami ore visi mokyklų remontai. Darai improvizacijas vienas, būk mielas, iš naujo atsiklausk bendruomenės. Bandė rinkt parašus. Parašų nesurinko, bet vis tiek savo daro… Kaip tai pavadinti?

 29. olimpija parašė:

  Labai blogai, kad sustabdytas. Kas sustabdė? Įvardykite stabdytojus. Kur dėtis darželinukams?

Comments are closed.

scroll to top