Stebima, kaip prekybos vietose laikomasi karantino sąlygų

Kaip vyksta prekyba, ar laikomasi karantino sąlygų Širvintų prekybos centruose, maisto parduotuvėse, turgavietėje, tik praeitą savaitę atsidariusiose statybinių ir kitų prekių parduotuvėse, savaitgalį stebėjo Savivaldybės administracijos viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus specialistai.

Džiugu, kad širvintiškių sąmoningumas didėja: viešose bei prekybos vietose matyti gyventojai dėvėjo apsaugines veido kaukes, tik pavieniais atvejais neturėjo pirštinių.

Visų prekybos vietų atstovams viešosios tvarkos specialistai įteikė susipažinti atnaujintus reikalavimus – Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-04-15 sprendimą Nr. V-876 „Dėl COVID-19 ligos valdymo priemonių prekybos ir paslaugų teikimo vietoms“, įspėjo dėl užfiksuotų neesminių pažeidimų.

Reido metu turgavietėje buvo užfiksuoti keli atvejai, kai prekiautojai neturėjo vienkartinių pirštinių pirkėjams daržovėms įsidėti, jie įspėti.

Svarbu! Tvarka ir toliau bus prižiūrima – nuo pačių žmonių sąmoningumo priklauso labai daug, todėl dar kartą prašome saugoti vieniems kitus.

Užs. Nr. 34.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4 (1 įvert.)
scroll to top
+