Širvintų rajono savivaldybė vykdė prevencinę koronaviruso akciją

Nuotraukoje: Savivaldybės mero pavaduotoja Janina Pažusienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, jos pavaduotoja Dovilė Audėjūtė su prevencinės akcijos vykdytojais.

Kovo 20–21 d. Širvintų r. savivaldybė, pasitelkusi sveikatos specialistus ir savanorius, vykdė prevencinę akciją, kurios metu prie prekybos centrų, viešose vietose specialistai nuotoliniais prietaisais – termovizoriumi ir termometrais matavo gyventojų temperatūrą, buvo dalijamos atmintinės.

Nustačius, kad kūno temperatūra yra pakilusi, žmogus privalėjo susipažinti su saviizoliacijos reikalavimais, užpildyti anketą Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui, vykti tiesiai į namus, izoliuotis ir susisiekti su šeimos gydytoju. Per valandą buvo išdalinta per 300 atmintinių. Antrą akcijos dieną skaičiai dar didesni, vienoje akcijos patikrinimo vietoje per 15 min išdalinta per 100 atmintinių. Vykdyta akcija dar kartą parodė, kad yra visiškai ignoruojamos rekomendacijos, mūsų žmonės dar nesupranta koronaviruso grėsmės masto. Ši situacija aptarta Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje ir priimtas sprendimas. Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės įsakymu riboti klientų prekybos centruose ir parduotuvėse srautą (rekomenduojama, kad vienu metu Širvintų rajone esančiuose prekybos centruose gali būti ne daugiau 20 klientų, parduotuvėse ne daugiau 5).

Gyventojai turėtų suprasti, kad padėtis yra įtempta. Apsipirkti reikėtų eiti kuo rečiau, dažniau naudotis pristatymo į namus paslaugomis. Jeigu situacija nesikeis, savivaldybė žada imtis dar griežtesnių priemonių.

Kovo 20 – 21 d. Širvintose prie prekybos centrų, viešose vietose buvo vykdoma prevencinė koronaviruso akcija.
Kovo 20 – 21 d. Širvintose prie prekybos centrų, viešose vietose buvo vykdoma prevencinė koronaviruso akcija.
Rajono merė Živilė Pinskuvienė padėkojo prevencinėje akcijoje dalyvavusiems sveikatos specialistėms, jaunimo savanorėms bei kitiems pagalbininkams.
Rajono merė Živilė Pinskuvienė padėkojo prevencinėje akcijoje dalyvavusiems sveikatos specialistėms, jaunimo savanorėms bei kitiems pagalbininkams.

Savo ruožtu, savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė padėkojo intensyviai ir atsakingai šią prevencinę akciją vykdžiusiems sveikatos specialistėms, jaunimo savanorėms bei kitiems pagalbininkams:

„Karantinas. Vis daugiau žinių apie užsikrėtusius. Šiomis dienomis daugelis mieliau liktų saugiuose namuose.

Todėl noriu labai nuoširdžiai padėkoti šiems Žmonėms. Iš didžiosios raidės rašau pabrėždama – Žmonėms. Vakar ir šiandien šie savanoriai, negailėdami savo laiko ir jėgų, netgi rizikuodami savo sveikata, jie priėmė iššūkį ir vykdė prevencinę akciją, siekdami apsaugoti visus Širvintų rajono gyventojus. Jie dalijo atmintines, matavo temperatūrą, ragino laikytis karantino sąlygų.

AČIŪ sveikatos specialistėms Julitai Meškutavičiūtei, Astai Autukevičienei, Birutei Vaizgenienei, Laimai Razmienei, jaunimo savanorėms Agnei Lazarevičiūtei, Ievai Eigelytei, stipriausiems pagalbininkams Feliksui

Jūsų pagalba labai svarbi ir reikalinga!“ – savo socialinėje Facebook paskyroje rašė merė.

Užs. Nr. 23.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+