Širvintų rajono savivaldybė nupirko greituosius koronaviruso testus rajono gyventojams

Savaitgalį buvo paskelbta informacija, jog Širvintų savivaldybė nupirko 2000 vnt. greitųjų koronaviruso testų. Kaip buvo rašoma pranešime, kovo 21 d. vykusiame pasitarime buvo priimtas sprendimas, kuriuo iš savivaldybės biudžeto lėšų bus nupirkta 2000 vnt. greitųjų testų koronaviruso tyrimams atlikti. Užsakovai pažadėjo, kad Širvintas jie pasieks balandžio 2–3 d. Šiuo metu vyksta svarstymai, kur galėtų būti paruoštos atskiros patalpos gyventojų testavimui.

Jau maketuojant laikraštį, kovo 22 d. mus pasiekė žinia, jog tiekėjai patikino, kad nupirktus 2000 vnt. šių testų savivaldybė gali gauti ir ankščiau. Taip pat gavome informaciją, kad papildomai nupirkta dar 2000 vnt. greitųjų testų koronaviruso tyrimams atlikti, tad viso Širvintų rajoną pasieks 4000 vnt. šių priemonių.

Širvintų rajono Savivaldybė nupirko visų reikalingų apsaugos priemonių (drabužių, respiratorių, akinių ir t.t.) ir dalis jų jau išdalinta medikams, socialiniams darbuotojams, policijos ir priešgaisrinės apsaugos pareigūnams, seniūnijų ir kitų įstaigų darbuotojams, dirbantiems su rizikos grupės asmenimis. Kita dalis apsaugos priemonių pasieks artimiausiu metu.

Taip pat šią savaitę bus pradėtas visų mieste ir rajone esančių daugiabučių laiptinių turėklų, durų rankenų ir sienų dezinfekavimas su tam skirtomis priemonėmis.

Širvintų rajono savivaldybė imasi visų įmanomų priemonių apsaugoti savo žmones. Nesvarbu, ar tai būtų šeštadienis ar eilinė darbo diena, visa savivaldybės komanda dirba 24 val. per parą visu pajėgumu.

Tačiau ir patys žmonės turėtų padėti, likti namuose bei laikytis visų karantino rekomendacijų.

Užs. Nr. 23.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+