Širvintų rajonas tvarkosi – išvežamas asbestinis šiferis

Praėjusią savaitę iš Jauniūnų seniūnijos buvo išvežtas asbestinis šiferis, surinktas iš gyventojų dar 2017 m., kai Širvintų r. savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Aplinkos projektų valdymo agentūra dėl individualių namų bei bešeimininkio asbestinio šiferio išvežimo.

Atkreipiame dėmesį, kad asbestinis šiferis išvežamas ir priduodamas laikantis griežtos tvarkos bei reikalavimų, užregistravus vežimą elektroninėje informacinėje Aplinkos ministerijos sistemoje. Planuojama šiferio atliekas vežti iš Čiobiškio, Gelvonų bei Širvintų seniūnijų.

Gyventojai, norintys išvežti asbestinį šiferį, gali kreiptis į seniūnus arba Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyrių. Užregistravus prašymą, bus sudaromi nauji sąrašai. Suderinus su Aplinkos ministerija, šiferis bus išvežtas.

Užs. Nr. 117.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Širvintų rajonas tvarkosi – išvežamas asbestinis šiferis”

  1. Petras parašė:

    O kaip su siukslynu berzes km kodel nerasot dujokaukias kas nupirks

  2. laima parašė:

    man irgi patiko 🙂

  3. birute parašė:

    Tai gaardziai prisikvatojau, kai Perskaiciau siandien varnalesu istorijas. Taip taikliai ir idomiai parasyta, kad net prisikvatojau, autoriui 100 balu.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+