Širvintų miesto riboženklis: bus atliekami demontavimo darbai

Atliekant ženklo konstravimo darbus buvo pastebėta, kad tai, kas yra daroma, neatitinka maketo.

Širvintų rajono savivaldybė pirmą kartą atliks tokį nemalonų veiksmą – demontuos miesto ribas žymintį ženklą. Šiuo metu yra derinami veiksmai su antstoliu, todėl informuojame gyventojus.

Buvo parengtas riboženklio maketas, sutarta dėl idėjos įgyvendinimo, pradėti darbai, tačiau UAB „LED reklamai“ atliekant ženklo konstravimo darbus buvo pastebėta, kad tai, kas yra daroma, neatitinka maketo. Darbų eigoje buvo priimti su Savivaldybės administracija nesuderinti sprendimai. Kadangi riboženklis neatitiko sutarties sąlygų, vyko diskusijos dėl pjedestalo, apšvietimo, stilizuotos briedžio figūros spalvos ir lakšto storio, rasta daug neatitikimų. Buvo pasiūlyta juos ištaisyti, bet kompromiso pasiekti nepavyko. Visi darbai turėjo būti baigti dar spalio mėnesį, tačiau sutartis nutrūko dėl minėtų priežasčių ir UAB „LED reklama“ turėjo riboženklį demontuoti. Pasibaigus paskirtam terminui, ženklo nukėlimo procedūrų ėmėsi Širvintų rajono savivaldybė.

„Labai gaila, kad tokia graži idėja liko neįgyvendinta. Ir nors ženklo neturime, tačiau nežadame nuleisti rankų. Širvintos savo riboženklį vis tiek turės,“ – sakė Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 68.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Širvintų miesto riboženklis: bus atliekami demontavimo darbai”

 1. doloresa parašė:

  jeigu padaro bile kaip, tai tegul perdaro

 2. jo parašė:

  nusisnekat, juk ne savivaldybes lesomis, o tu, kurie netaip padare, ot ispruseliai

 3. Aidas parašė:

  Štai kur švaistomi pinigai,negi sunku pirma pagalvot vėliau daryt

 4. Rimas parašė:

  Tai pinigai išplauti?

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+