Širvintų gimnazistai, įkūrę 12 įmonių, kvietė į kalėdinę mugę

12 metų mėnesių – 12 mokinių įkurtų įmonių Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje! Simboliška! Sunku patikėti? Tikrai ne!

Tuo, kad Širvintose bręsta aktyvus ir verslus jaunimas, kad nestokojančių įvairių idėjų dega mokinių akys, kad jauni žmonės kuria ateities planus, galėjo įsitikinti kiekvienas, gruodžio 23 d. užsukęs į Širvintų Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnaziją, kurioje vyko jaunųjų verslininkų kalėdinė mugė.

Drauge su vicemere Janina Pažusiene mugėje apsilankiusi Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė nuoširdžiai dėkojo ekonomikos ir verslumo mokytojai, jaunimo verslumo skatinimo projekto „AcceleratorX“ ekspertei Ritai Česonienei. Būtent šio projekto metu gimnazistai sutelkti realizuoti savo idėjas, jiems suteikta visa reikalinga pagalba steigiant mokomąsias įmones. Savivaldybės vadovės susipažino, pasikalbėjo, apžiūrėjo 9 iš 12 įsteigtų įmonių siūlomus gaminius – įvairiausius rankdarbius, papuošalus, medžiaginius maišelius, sojų vaško kvapnias žvakes, domėjosi teikiamomis paslaugomis – telefonų, kompiuterių taisymu, maketavimo, spaudos darbais.

„Galimybės – plačios. Tačiau tam, kad jomis būtų pasinaudota, labai svarbi lyderystė, koncentracija į tikslą, sukurta palanki aplinka, mokytojo ir mokinių dialogas,“ – sakė merė, palinkėjusi sėkmės ir gerų mokslo atostogų jauniesiems Širvintų verslininkams ir visai gimnazijos bendruomenei bei kartu su vicemere įteikusios saldžių dovanėlių.

Įmonė Liepsnos Aromatas, gaminanti kvapias sojos vaško žvakes, šiemet buvo atrinkta ir dalyvavo didžiausioje eXpo jaunųjų verslininkų kalėdinėje mugėje Vilniuje.
Šaunūs įmonės „Fast Tech“ vyrai ir jų labai reikalingos telefonų, kompiuterių remonto paslaugos, virusų šalinimas bei patarimai.
Įmonė „Mazgius“, kurianti rankų darbo papuošalus.
Žavių merginų įmonės „Repertua bags“ gaminami ekologiški, daugkartiniai pirkinių maišeliai ir išradingas jų dizainas.
Įmonės „Medadoliai“ merginų kepami gardūs rankų darbo sausainukai, meduoliai, kūčiukai.

Užs. Nr. 158.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top