Rajone degė mediniai namai

Asociatyvi nuotr. iš archyvo

Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija apie gaisrus bei atliktus gelbėjimo darbus už laikotarpį nuo 2021-12-15 d. iki 2021-12-28 d.

2021-12-15 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen. Žibėnų k. dega dviejų aukštų namas, viduje gali būti žmonių. Atvykus, medinio 1 aukšto name buvo uždūminta ir degė prie dūmtraukio. Namo savininkė iš namo buvo išvesta iki priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų atvykimo. Moteris nenukentėjo. Prie dūmtraukio pradegė ir nuardyta dalis perdengimo, apdegė dalis medinių lubų dailylenčių.

Kitą dieną pranešta, kad Širvintose, Ramybės g., mediniame, apmūrytame vieno aukšto name dega suodžiai dūmtraukyje. Taip pat gautas pranešimas, kad Širvintose, Sodininkų g., atvira liepsna dega medinis vieno aukšto namas, viduje žmonių nėra. Atvykus, atvira liepsna degė pusiau medinis pusiau mūrinis vieno aukšto namas. Nudegė ir išardyta dalis stogo dangos. Apdegė lubos, sienos ir viduje buvę namų apyvokos daiktai. Name dūmų detektoriaus nebuvo.

2021-12-24 d. pranešta, kad Jauniūnų sen. Papiernios k., Pamusės g., dega vieno aukšto medinis namas. Apie kilusį gaisrą gyventojus įspėjo suveikęs dūmų detektorius, o pristabdyti ugnies plitimą – namuose turimas miltelinis gesintuvas. Atvykus, iš namo rūko dūmai. Prie dūmtraukio sudegė ir išardyta dalis sienos ir perdengimo.

Šįmet Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 62 gaisrai, atlikti 68 gelbėjimo darbai.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 31 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+