Senjorų širdis sušildęs vakaras

Širvintų rajono savivaldybės vicemerė Janina Pažusienė dėkojo kiekvienam ketvirtadienio vakarą atėjusiam į Kultūros centrą – už buvimą šalia, už patarimus ir palaikymą.

Mes kiekvienas gimėme iš malonės, kuri lydi visą gyvenimą mus. Didžiausias turtas yra turėti į ką pažvelgti, atlaužti gabalėlio žmogiškumo, tuomet dovanos džiaugsmas, mainų sąmonė pakinta į santykių kultūrą. (R. Doveika)

„Ši kunigo mintis įkvepia dalintis žmogiškumu, dėmesiu, savo širdies šiluma. Ši mintis paskatino tęsti pernai pradėtą idėją – jus suburti, pabūti kartu“ – sakė Širvintų rajono savivaldybės vicemerė Janina Pažusienė, dėkodama kiekvienam ketvirtadienio vakarą atėjusiam į Kultūros centrą – už buvimą šalia, už patarimus ir palaikymą.

Daugeliui vyresnio amžiaus širvintiškių ilgam į atmintį įstrigo praėjusių metų gruodį surengta popietė ir susitikimas su kunigu Ričardu Doveika. Šilčiausi atsiliepimai ir vis iš naujo atgimstantys prisiminimai bei prasmingi kunigo apmąstymai apie tai, kas šiame besikeičiančiame pasaulyje yra iš tiesų svarbu, kas praturtina dvasinį pasaulį, paskatino tęsti šią gražią tradiciją.

Šiemet salė vėl buvo pilna – susirinkę senjorai klausėsi folkloro ansamblio „Nalšia“ koncerto. Užburiantys ilgesingi romansai, linksmos šokiui kviečiančios dainos, nuoširdus kolektyvo bendravimas su esančiais salėje sukūrė jaukią aplinką.

Šiemet salė vėl buvo pilna – susirinkę senjorai klausėsi folkloro ansamblio „Nalšia“ koncerto.
Užburiantys ilgesingi romansai, linksmos šokiui kviečiančios dainos, nuoširdus „Nalšios“ kolektyvo bendravimas su esančiais salėje sukūrė jaukią aplinką.

Kad šis vakaras nebūtų tiesiog dar vienas renginys, išėjimas iš namų, visus susirinkusius renginio globėja Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė pakvietė pratęsti šią bendrystę tamsų advento vakarą. Susiburti ir pasidalinti savo rankų bei širdžių šiluma su tais, kurie šiame pasaulyje neturi šalia artimo žmogaus, gyvena vieniši. Širvintų krašte gyvena 70 vienišų senolių.

Gruodžio 10 d. 15 val. „Atžalyno“ progimnazijoje merė Ž. Pinskuvienė vėl kviečia susitikti, pabendrauti ir iškepti kalėdinių kepinių, kuriuos socialinės darbuotojos perduos prieš šventes atokesnėse vietovėse gyvenantiems vienišiems žmonėms.

Rudens vakaras prabėgo džiaugsmingai. Džiaugsmu švytintys senjorų veidai, dalijimasis įspūdžiais ir emocijos, gausūs plojimai „Nalšios“ kolektyvui ir planai vėl susiburti gerumo akcijai – pats geriausias renginio įvertinimas.

Šventinio vakaro vedėja – Rima Nainienė. Renginys vyko pagal Viešosios Igno Šeiniaus bibliotekos parengtą projektą „Etnokultūrinio paveldo sklaida Širvintų rajono bibliotekose“. Projekto partneriai – Širvintų rajono savivaldybė ir Širvintų rajono savivaldybės kultūros centras.

Užs. Nr. 149.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

2 Atsakymai į “Senjorų širdis sušildęs vakaras”

  1. klementina parašė:

    Jautru.

  2. terese parašė:

    labai gražu

Comments are closed.

scroll to top
+