Savo profesinę šventę minėjo Lietuvos energetikai

Balandžio 17 d., per pačias šv. Velykas, savo profesinę šventę minėjo Lietuvos energetikai. Šia proga balandžio 19 d. UAB „Širvintų šiluma“ direktorę Liudmilą Braškienę ir jos vadovaujamą kolektyvą pasveikino, merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus perdavė ir už labai svarbų širvintiškiams darbą padėkojo vicemerė Janina Pažusienė.

UAB „Širvintų šiluma“ pastarųjų metų dideli pasiekimai organizuojant daugiabučių renovaciją, įgyvendinus investicinius projektus, kurių metu pagrindinėje miesto katilinėje vietoj senų ir nuolat gendančių buvo įrengti du nauji biokuro katilai, lemia, kad visame pasaulyje, Europoje ir Lietuvoje stipriai augant kainoms, Širvintose išlaikoma viena žemiausių šildymo kainų, kad gyvename taupiau, atsakingiau ir moderniau.

Suprantama, kad sunkmetis, žmonių išgyvenama įtampa lemia ir didelį neigiamą krūvį, kurį turi sugerti įmonės darbuotojai, atsakyti į priekaištus ir klausimus, išklausyti ir paaiškinti. Todėl vicemerė J. Pažusienė perdavė visiems UAB „Širvintų šiluma“ darbuotojams simbolines dovanas – kuponus apsilankyti Širvintų baseine ir palinkėjo kantrybės, supratingumo, stiprios komandinės dvasios, kuri visada leidžia jausti pasitikėjimą ir stiprybę.

Užs. Nr. 48.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top