Savivaldybė reikalauja, kad autobusai važiuotų iki karantino nustatytu grafiku

Vilniaus autobusų stotyje laukiama Širvintų autobuso. Dėkojame gyventojams už nuotrauką.

Net ir švelnėjant karantino sąlygoms Širvintų autobusų parko koncesininkas visiškai nepaisė Savivaldybės tarybos nustatyto maršrutų grafiko. Kone kasdien Savivaldybė sulaukia gyventojų nusiskundimų dėl per retų autobusų ne tik į Vilnių ir iš Vilniaus, bet ir į kaimiškas vietoves. Žmonės neturi kuo nuvažiuoti į darbą ir grįžti namo. Į autobusus nusidriekia ilgiausios eilės. Važiuodami sausakimšu autobusu, vairuotojai stotelėse net nesustoja.

Savivaldybės rašto su reikalavimu UAB „Autovelda“ fragmentas.

Taip būti negali. Todėl dar prieš panaikinant karantiną Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė raštu DAR kartą kreipėsi į Širvintų autobusų parką ir ją valdančią įmonę UAB „Autovelda“ reikalaudama sugrąžinti visus iki karantino laikotarpio nustatytus autobusų maršrutus.

Užs. Nr. 62.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Savivaldybė reikalauja, kad autobusai važiuotų iki karantino nustatytu grafiku”

 1. olimpija parašė:

  Prie ruso tai pirma visus vyresnius zmones praleisdavome i autobusa ilipti, o dabar stovi eilute ir vyresnis gali likti stoveti, o jaunas isvaziuoti. Ot tai laikai atejo, jokios pagarbos vyresniems.

 2. Vida parašė:

  Aš gyvenu Vilniuje, ir labai retai galiu nuvažiuoti į nuosavą sodybą kaime, nes susisiekimas maršrutu Čiobiškis-Vilnius yra apgailėtinas. Važiuoja tik savaitgaliais vieną kitą dieną. Jau nekalbant apie autobusus, kurie labiau primens mokyklinius autobusiukus vaikams vežti, o ne suaugusiems žmonėms.

  Jeigu būtų užtikrintas reguliarus susiekimas du kart dienoj (rytais ir vakarais), tai manau, ne tik aš, bet daugelis persikeltų gyventi į kaimą, deklaruotų gyvenamąją vietą, o dirbti važinėtų į Vilnių. Rajono savivaldybei tektų daugiau gyventojų pajamų mokesčio. Pagyvėtų rajono gyvenimas, pagražėtų sodybos, nes dabar kaimai atrodo kaip išmirę.

  Dabar Tučiui, kuris skundžiasi, kad po kaimus tušti autobusai važinėja. Tai jeigu jie važinėja ne ten kur žmonės nori važiuoti, tai ir tušti. Be to, ne visi turi nuosavus automobilius, ne visi nori ar gali jais važinėti.

  Štai Musninkai yra puikus autobusų mazgas. Pro Musninkus važiuoja autobusas į Vilnių ryte ir vakare, tai galima būtų daryti persėdimą. Musninkuose atsidarė puiki prancūzo Vincento kavinė „Musė“. Belaukiantys autobuso persėdimo pusvalandį galėtų susigundyti kava su šviežiais kroasanais.

  Dabar galvoju, ar rytoj įlipsiu į tą vienintelį autobusą ryte, kur pro Kernavę važiuoja. O jeigu ir įlipsiu, tai dar nuo Musninkų reikės prašyti, kad iki sodybos pavežėtų. Tai kodėl nėra kokių UBERIŲ, taksi, kurie už kelis eurus nuvežtų, ar dviračių nuomos punktų? Todėl visi ir bėga į vakarus ir ten viešasis transportas tuščias nepažinėja.

 3. tutis parašė:

  po kaimus autobusai tusti vazineja…….zmoniu nera visiskai

Comments are closed.

scroll to top
+