Rajono merė: neturime ko slėpti


Viešųjų pirkimų tarnybos duomenys rodo, kad Širvintų r. savivaldybė – 100 proc. vieša ir skaidri.

Širvintų rajono savivaldybė – 100 proc. vieša ir skaidri, nes sutarčių viešinimas – vienas iš skaidrumą užtikrinančių rodiklių, o mūsų savivaldybės rezultatai, kuriuos paskelbė Viešųjų pirkimų tarnyba, yra puikūs.

Viešųjų pirkimų tarnyba atliko 2018 metais sudarytų sutarčių viešinimo Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (toliau CVP IS) analizę ir pateikė rezultatus. Tarnybos paviešinti duomenys rodo, kad Širvintų rajono savivaldybė – 100 proc. vieša. Lentelėje „Nepaviešintų sutarčių skaičius“ esantis skaičius su minuso ženklu (-15) reiškia, kad Širvintų rajono savivaldybė ne tik 100 proc. laikosi viešųjų pirkimų nuostatų, bet ir papildomai viešina tas sutartis, kurių viešinti neprivaloma.

Išanalizavus Viešųjų pirkimų tarnybos duomenis galime sakyti, kad Širvintų r. savivaldybė – visiškai skaidri, nes sutarčių viešinimas – vienas iš skaidrumą užtikrinančių rodiklių. Iš viso 2018 m. paviešintos 97 sutartys, iš jų – 83 paviešintos laikantis viešųjų pirkimų nuostatų, o 15 – papildomai. Pasak Viešųjų pirkimų tarnybos tai – sveikintina iniciatyva.

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė džiaugėsi pasiektais rezultatais ir sakė: „Neturime ką slėpti. Širvintų rajono savivaldybės administracija ir toliau bus skaidri, atvira ir atsakinga. Už visą darbą, kurį dirba administracija, noriu padėkoti jos vadovei Ingridai Baltušytei-Četrauskienei“.

Užs. Nr. 79.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Rajono merė: neturime ko slėpti"

  1. Rimas parašė:

    Tokia skaidri kas priema šiukšliu fabrika statyti musu rajone ,nors galimai vaidina kad nesutinka?

Comments are closed.

scroll to top
+