Laimėjimas, laimėjimas, laimėjimas

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė dalyvavo susitikime su Nyderlandų karalystės ambasadore J.E. ponia Bonny Pascalle Evelyne Horbach.

Birželio 12 d. Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė lankėsi Nyderlandų karalystės ambasadoje, kur mandagumo vizito buvo pakviesta pačios ambasadorės J.E. ponios Bonny Pascalle Evelyne Horbach.

Liepos 6 d. Širvintose, bendradarbiaujant Nyderlandų karalystės ambasadai, Širvintų rajono savivaldybei bei Lietuvos futbolo bendruomenei vyks grandiozinis renginys, tad ambasadorės inicijuoto susitikimo tikslas – susipažinti ir padėkoti merei už suteiktas sąlygas visa tai organizuoti naujajame Širvintų futbolo stadione.

„Jūsų antroji religija yra krepšinis, na, o mūsų didžiausia aistra yra futbolas, tad norime šia aistra pasidalinti ir su Lietuva“ – šiltai pokalbį pradėjo Nyderlandų karalystės ambasadorė Bonny Pascalle Evelyne Horbach. Pridurdama šmaikščiai juokavo, jog olandai yra aukšti žmonės, todėl lietuviai taip pat turėtų pasidalinti krepšinio tradicijomis. Ji labai džiaugėsi, jog šis planuojamas renginys vyks būtent Širvintose, nes šis, pasak jos, atsinaujinęs miestas yra tarsi atspindys ir ženklas, jog Lietuva atgyja. Dėkodama už kvietimą ir šiltą priėmimą Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė dar kartą patvirtino, kad Širvintos yra ir bus atviros visiems, pasidžiaugė suteikta galimybe bendradarbiauti sporto srityje. Pasak jos, sportas, komandiniai žaidimai sujungia žmones, todėl būtent per jį galime ugdyti naująją mūsų kartą. Šiame būsimame bendrame projekte laimės visi: ambasadai leis iš arčiau pažinti Lietuvos sporto kultūrą, Širvintų rajono savivaldybė dar plačiau paskleis žinią, jog čia laukiami visi, sportininkai džiaugsis dar labiau sustiprėjusia futbolo bendruomene. „Laimėjimas, laimėjimas, laimėjimas,“ – tokiu skambiu šūkiu buvo baigiamas šis mandagumo vizitas. Šio minėto didžiulio renginio, vyksiančio liepos 6 d. Širvintose, programa vis dar derinama, todėl artimiausiu metu „Širvintų kraštas“ paskelbs daugiau su juo susijusių detalių.

Užs. Nr. 79.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai

Kiti straipsniai:

Svarbi informacija: liepos 20 dieną Širvintose ribojamas eismas

Rugsėjį „Briedžių taku“ sugrįš skulptorių pleneras

Informacija sodybų, namų ir kolektyvinių sodų gyventojams

Priėmimas Nyderlandų ambasadorės rezidencijoje – startas futbolo šventei

Susitikimas su sveiko gyvenimo būdo motyvatore Vlada Musvydaite

Statybvietė – ne vieta pasivaikščioti ir vedžioti augintinius

Atlikta Širvintų paplūdimio vandens kokybės stebėsena: maudytis yra saugu

Merė pasveikino medžiotojus

Keičiasi pensinio amžiaus asmenų savarankiškumo vertinimo tvarka

Ką būtina žinoti norint gauti socialinę paramą mokiniams?

Ekspertės išvada: kodėl alėjoje nyksta liepos?

Nemalonus kvapas paplūdimyje – kodėl?

Merė Živilė Pinskuvienė: jei buvo pasakyta – vadinasi, bus padaryta

Družai jau turi naują sporto erdvę

Zibalų daugiafunkcėje žaidimų aikštelėje jau šurmuliuoja jaunimas

Svarbi informacija Širvintų rajono žemdirbiams dėl 2018 m. sausros patirtų nuostolių

Širvintose pažadai virsta realybe

Laimėjimas, laimėjimas, laimėjimas

Rajono merė: neturime ko slėpti

Elenai Andrikonienei – nuoširdūs sveikinimai 90-mečio proga

Nykstančios liepos alėjoje: tyrimus atliks ekspertė

Gėda. Patys širvintiškiai teršia savo miestą

Ž.Pinskuvienė: Širvintos yra puikus pavyzdys didiesiems miestams

Širvintų miesto riboženklis demontuotas

Nauji darbai Širvintų paplūdimyje

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos