Laimėjimas, laimėjimas, laimėjimas

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė dalyvavo susitikime su Nyderlandų karalystės ambasadore J.E. ponia Bonny Pascalle Evelyne Horbach.

Birželio 12 d. Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė lankėsi Nyderlandų karalystės ambasadoje, kur mandagumo vizito buvo pakviesta pačios ambasadorės J.E. ponios Bonny Pascalle Evelyne Horbach.

Liepos 6 d. Širvintose, bendradarbiaujant Nyderlandų karalystės ambasadai, Širvintų rajono savivaldybei bei Lietuvos futbolo bendruomenei vyks grandiozinis renginys, tad ambasadorės inicijuoto susitikimo tikslas – susipažinti ir padėkoti merei už suteiktas sąlygas visa tai organizuoti naujajame Širvintų futbolo stadione.

„Jūsų antroji religija yra krepšinis, na, o mūsų didžiausia aistra yra futbolas, tad norime šia aistra pasidalinti ir su Lietuva“ – šiltai pokalbį pradėjo Nyderlandų karalystės ambasadorė Bonny Pascalle Evelyne Horbach. Pridurdama šmaikščiai juokavo, jog olandai yra aukšti žmonės, todėl lietuviai taip pat turėtų pasidalinti krepšinio tradicijomis. Ji labai džiaugėsi, jog šis planuojamas renginys vyks būtent Širvintose, nes šis, pasak jos, atsinaujinęs miestas yra tarsi atspindys ir ženklas, jog Lietuva atgyja. Dėkodama už kvietimą ir šiltą priėmimą Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė dar kartą patvirtino, kad Širvintos yra ir bus atviros visiems, pasidžiaugė suteikta galimybe bendradarbiauti sporto srityje. Pasak jos, sportas, komandiniai žaidimai sujungia žmones, todėl būtent per jį galime ugdyti naująją mūsų kartą. Šiame būsimame bendrame projekte laimės visi: ambasadai leis iš arčiau pažinti Lietuvos sporto kultūrą, Širvintų rajono savivaldybė dar plačiau paskleis žinią, jog čia laukiami visi, sportininkai džiaugsis dar labiau sustiprėjusia futbolo bendruomene. „Laimėjimas, laimėjimas, laimėjimas,“ – tokiu skambiu šūkiu buvo baigiamas šis mandagumo vizitas. Šio minėto didžiulio renginio, vyksiančio liepos 6 d. Širvintose, programa vis dar derinama, todėl artimiausiu metu „Širvintų kraštas“ paskelbs daugiau su juo susijusių detalių.

Užs. Nr. 79.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Laimėjimas, laimėjimas, laimėjimas"

  1. vau parašė:

    super, va cia tai mere, va cia tai musu Sirvintos

Comments are closed.

scroll to top
+