Rajone apsilankė delegacija iš Gruzijos

Rajone apsilankė delegacija iš Gruzijos

Rajone apsilankė delegacija iš Gruzijos

Širvintų rajono savivaldybėje lapkričio 23-26 d. viešėjo Gruzijos delegacija iš Sagarejo savivaldybės. Susitikimo su rajono vadovėmis metu buvo aptartos bendradarbiavimo socialinės apsaugos, infrastruktūros, kultūros, darbo su jaunimu srityse galimybės. Svečiai pristatę savo regioną, jo ypatybes, domėjosi vykdomais projektais, darbais ir iniciatyvomis.

Sagarejo savivaldybės vicemeras Aleksandre Gilashvili įteikė Širvintų rajono savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei oficialų mero laišką, kuriame išreiškiamas dėkingumas už priėmimą, ketinimas bendradarbiauti ir kvietimas atsakomajam vizitui.

Lapkričio 23 d. buvo minima Lietuvos kariuomenės diena, todėl po oficialaus priėmimo Savivaldybėje Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė kartu su svečiais iš Gruzijos – Sagarejo vicemeru Aleksandre Gilashvili, patarėja ryšiams su užsieniu Nino Kurkhuli ir Tbilisio universiteto profesore Mariam Manjgaladze – padėjo gėlių prie paminklo „Motina“, bendravo su susirinkusiais šauliais, savanoriais, „Atžalyno“ progimnazijos moksleiviais.

Rajono vadovės su svečiais iš Gruzijos

Rajono vadovės su svečiais iš Gruzijos

Širvintų pradinėje mokykloje

Širvintų pradinėje mokykloje

Svečiai Kultūros centro 70-mečio jubiliejaus renginyje

Svečiai Kultūros centro 70-mečio jubiliejaus renginyje

Prie paminklo žuvusiems už Lietuvos Nepriklausomybę

Prie paminklo žuvusiems už Lietuvos Nepriklausomybę

Gruzijos delegacijai apsilankius Širvintų pradinėje mokykloje, vertėjo nereikėjo. Kur yra Gruzija, ar toli, ar ten šilta? Daugybe klausimų apipylę svečius, drąsūs pradinukai buvo smalsūs ir nenorėjo atsisveikinti. Na, o gruzinai buvo sužavėti jaukia mokyklos aplinka, svariais sportiniais pasiekimais, vaikams sukurtomis sąlygomis.

Apžiūrėję vykdomus projektus, svečiai lankėsi Širvintų pradinėje mokykloje, susitiko su Tarybos nariais, kultūros, jaunimo sričių specialistais, kartu su mero pavaduotoja Irena Vasiliauskiene viešėjo senojoje Lietuvos sostinėje Kernavėje. Vizito metu svečiai apžiūrėjo Vilniaus senamiestį, lankėsi Valdovų rūmuose, Trakuose.

Lapkričio 24 d. Gruzijos delegacija apsilankė Širvintų r. Igno Šeiniaus viešojoje bibliotekoje, dalyvavo Kultūros centro 70 metų jubiliejaus šventiniame koncerte. Svečiams iš Gruzijos didelį įspūdį padarė Kultūros centro 70-mečio renginys, Bibliotekos ir Kultūros centro aplinka, veikla, didelis knygų fondas.

Užs. Nr. 108

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Kokį gyvūną laikote namuose? (galite pažymėti ne vieną)

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 15 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.