Po Kalėdų egle – suremontuota sporto salė

Suremontuota sporto salė glosto akį.
Suremontuota sale džiaugiasi gimnazijos direktorė.

Nauja. Moderni. Atvira gimnazistams ir rajono sporto bendruomenei. Baigta remontuoti Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salė jau išbandyta! Draugiškos gimnazistų ir sporto klubo „Briedis“ rungtynės, žavingų šokėjų pasirodymai, baudų metimų konkursai, ovacijos ir audringi plojimai davė startą veiklai patalpose, kurių nekantriai laukė rajono sportininkai.

„Dešimtmečio svajonė turėti naują sporto salę pagaliau išsipildė,“ – džiaugsmo neslėpdama sakė Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos direktorė Audronė Buzienė. 

Pasak jos, ilgą laiką kalbos apie salės remontą ir tebuvo kalbomis, kol merės Živilės Pinskuvienės vadovaujama Savivaldybės komanda ėmėsi darbų ir pagaliau svajonė tapo realybe.  

Savo ruožtu merė Ž. Pinskuvienė, pasveikinusi visus susirinkusius, dėkojo sporto bendruomenei už palaikymą, kantrybę, supratimą ir pasitikėjimą.

Renginyje dalyvavo merės pavaduotoja Janina Pažusienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, direktorės pavaduotoja Dovilė Audėjūtė, Sporto centro direktorė Alina Zapolskienė, ilgametis rajono sporto kuratorius Borisas Sockis, visas būrys sportininkų. Renginį vedė Tarybos narys, Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto komiteto pirmininkas Rimas Stepaitis.

Taip sporto salė atrodė iki remonto.
Taip sporto salė atrodė anksčiau.
Rimas Stepaitis
Renginį vedė Tarybos narys, Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto komiteto pirmininkas Rimas Stepaitis.
Nuotrauka atminimui.

Naujojoje Lauryno Stuokos-Gucevičiaus sporto salėje sportuojančių nebegąsdins drėkstančios, apipelijusios sienos bei lubos, pūvančios linguojančios grindys. Sporto salė džiugina nauja sportine įranga, krepšiais, vartais, švediškomis sienelėmis, kėdėmis žiūrovams, švieslente. Atnaujintas ir koridorius, rūbinės, dušai, tualetai – sudarytos puikios sąlygas čia ateiti, sportuoti, persirengti, o po treniruotės – nusiprausti. Remonto metu išspręsta ir ilgametė problema – pastačius papildomą sieną, sporto salė su pagalbinėmis patalpomis saugiai atitverta nuo gimnazijos patalpų. Taigi, salėje rengiant įvairias varžybas bus galima naudotis šoniniu įėjimu nuo senojo gimnazijos pastato. Sportininkams nebereikės klampoti per purvynus. Bus užtikrinta, kad išsinuomoję salę, aktyvaus laisvalaikio mėgėjai negalės patekti į kitas patalpas. Išspręstas signalizacijos klausimas.

Užs. Nr. 170.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (2 įvert.)

7 Atsakymai į “Po Kalėdų egle – suremontuota sporto salė”

 1. skaitytoja parašė:

  Pagaliau pas mus stagnacija baigėsi.

 2. gal kas parašė:

  Net keista, kad sitas geras meres darbas nebuvo taip smarkiai apsmerktas kaip kad kiti darbai. Mintiju, kad gal visokie pagaliu kaisytojai nesuprato, kas cia vyksta. Kazkaip net opozicijos ruporas nepasireiske. Na bet kaip kas bebutu bet mere saunuole, kad dirba rajono zmonems.

 3. valio parašė:

  sitiek metu nebuvo remontuojama si sale, o kiek vaiku cia sportuoja, dabar kiek bus dziaugsmo visiems

 4. aciu parašė:

  Labai graziai irengta nauja sale,labai reikejo, aciu

 5. Anonimas parašė:

  valio merei

 6. Rim parašė:

  O kada galima bųs eit i baseina?

 7. laima parašė:

  Aiskiai matosi, kad del rajono geroves dirba merė.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+