Šioje žemėje mes gimėm Gyventi

Gruodžio 3-ąją – Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, Širvintų rajono neįgaliųjų draugijos nariai surengė nedidelę jaukią šventę. Susirinkusius sveikino Draugijos pirmininkė Stanislava Maslinskienė, kuri džiaugėsi turininga rajono neįgaliųjų veikla, vykdomais projektais, bendradarbiavimu su kitomis organizacijomis, dėmesiu bei parama iš rajono Savivaldybės.

Susirinkusieji kalbėjo apie tai, kad sveikam ir tarp artimųjų neturinčiam neįgaliųjų žmogui sunku suprasti, su kokiomis problemomis kasdien susiduria negalią turintys, kad visuomenėje dar labai trūksta supratimo ir tolerancijos.

Nuoširdžiausius Širvintų r. savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus susirinkusiems perdavė Savivaldybės atstovės Aušrinė Miliukaitė-Janovskienė ir Vaida Valkauskienė. Jos pasidžiaugė, kad rajono neįgalieji buriasi, kartu kuria, dainuoja… Tai suteikia gyvenimui daugiau spalvų. Jos palinkėjo į vykdomus projektus įtraukti vaikus, jaunimą, jiems pasakoti savo istorijas, dalintis patirtimi. Taip galima auginti tolerantiškesnę kartą, skatinti supratingumą.

Rajono neįgaliuosius pasveikino policijos komisariato pareigūnės, pristačiusios prevencinę priemonę „Neįgalieji“, Vilniaus ir Alytaus regionų aklųjų centro Širvintų skyriaus pirmininkė Aldona Urbonavičienė.

Susirinkusiems koncertavo neįgaliųjų draugijos mišrus vokalinis ansamblis „Viltis“ (vadovė Nijolė Vitkauskaitė).

Užs. Nr. 170.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Šioje žemėje mes gimėm Gyventi"

  1. Anonimas parašė:

    Gaila, kad dauguma neįgaliųjų apie tokius renginius nieko nežino…

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+