+

Pinskuvienė: tikiu, jog mūsų rajono verslininkai noriai prisidės prie Šeimos kortelės idėjos įgyvendinimo

Liepos 1 d. įsigaliojo Šeimos kortelės įstatymas. Gausioms ir neįgalius vaikus auginančioms Lietuvos šeimoms su šia kortele bus suteikiamos specialios lengvatos, paslaugos, privilegijos ar nuolaidos prekėms, paslaugoms, renginiams tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje. Pirminis Šeimos kortelės partnerių skaičius kol kas yra labai trumpas.

Palaikydama Šeimos kortelės idėją ir iniciatyvą pagelbėti daugiavaikėms bei neįgalų vaiką auginančioms šeimoms, Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė kviečia rajono verslininkus, įvairių paslaugų teikėjus, gamintojus, amatininkus prisijungti ir tapti oficialiais Šeimos kortelės partneriais. „Tikiu, jog mūsų rajono verslininkai noriai prisidės prie Šeimos kortelės idėjos įgyvendinimo“, – teigė Ž.Pinskuvienė.

Viešieji ir privatūs juridiniai asmenys nuolaidas gali teikti trimis lygiais: tapti Šeimos kortelės svečiu (teikti vienkartines nuolaidas), draugu (teikti skirtingas nuolaidas ne trumpiau nei 3 mėnesius) ar partneriu (teikti nuolaidas ne trumpiau kaip 6 mėnesius). Kortelės svečiui, draugui ar partneriui, pasirašius bendradarbiavimo sutartį, išduodamas šeimos kortelės ženklas, kuris naudojamas nuolaidos teikimo vietoje nuolaidos teikimo laikotarpiu.

„Gausių šeimų neturime daug, todėl prisidėti prie jų gerovės tikrai galime. Ypatingo dėmesio bei pagalbos reikia ir šeimoms, auginančioms neįgalų vaiką. Kalbantis su tėvais, aišku, kad jiems tikrai praverstų nuolaidos įvairioms kasdienėms prekėms (maisto, buities, drabužių). Daugelis skundžiasi brangiomis medicininėmis, pvz. stomatologų, kirpyklų paslaugomis. Bėda ištinka ir sugedus automobiliui ar prireikus remonto. Manau, kad susitelkę galime ištiesti pagalbos ranką, todėl labai kviečiu visus verslininkus apmąstyti galimybes ir prisidėti prie Šeimos kortelės partnerių,“ – sako Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė.

2019 m. rugpjūčio 7 d., trečiadienį, 15 val. visus, susidomėjusius bei norinčius prisidėti prie Šeimos kortelės iniciatyvos, kviečiame į susitikimą Širvintų rajono savivaldybės posėdžių salėje (Vilniaus g. 61, II aukšte).

Susitikimo metu išsamiai pristatysime Šeimos kortelės veikimą, paaiškinsime, kaip tapti partneriu, padėsime užpildyti prašymus.

Užs. Nr. 102.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt

Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Kiti straipsniai:

Susitikimas su pakuočių tvarkymo organizacijomis – ką svarbu žinoti kiekvienam

Širvintose įrengtas lauko batutų parkas

Ansamblis „Czerwone Maki“ minėjo 30-ties metų gyvavimo sukaktį

Kiek Širvintų rajono įmonių atsiras Šeimos kortelės partnerių sąraše?

Medžiukuose įrengiama daugiafunkcė sporto aikštelė

Žaisti statybvietėje nesaugu!

Pinskuvienė: tikiu, jog mūsų rajono verslininkai noriai prisidės prie Šeimos kortelės idėjos įgyvendinimo

Mokyklose ir darželiuose – saulės jėgainės

Socialinių paslaugų centras ruošiasi įkurtuvėms

Mokyklose ir darželiuose – saulės jėgainės

Bręsta bendras Širvintų rajono ir Zambruvo krašto ugniagesių projektas

Gelvonuose išlydėta 69-oji abiturientų laida

Įrenginėjamas naujas batutų parkas

Musninkuose įteikti Brandos atestatai

Svarbi informacija: liepos 20 dieną Širvintose ribojamas eismas

Rugsėjį „Briedžių taku“ sugrįš skulptorių pleneras

Informacija sodybų, namų ir kolektyvinių sodų gyventojams

Priėmimas Nyderlandų ambasadorės rezidencijoje – startas futbolo šventei

Susitikimas su sveiko gyvenimo būdo motyvatore Vlada Musvydaite

Statybvietė – ne vieta pasivaikščioti ir vedžioti augintinius

Atlikta Širvintų paplūdimio vandens kokybės stebėsena: maudytis yra saugu

Merė pasveikino medžiotojus

Keičiasi pensinio amžiaus asmenų savarankiškumo vertinimo tvarka

Ką būtina žinoti norint gauti socialinę paramą mokiniams?

Ekspertės išvada: kodėl alėjoje nyksta liepos?

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+