Nuo 2019 m. sausio 1 d. keičiama VMI struktūra. Kas laukia Širvintų VMI poskyrio?

Susitikimas su VMI atstovais

Susitikimas su VMI atstovais

Širvintų rajono vadovės – merė Živilė Pinskuvienė ir Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė susitiko su Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininke Edita Glumbakiene, Rajonų mokesčių mokėtojų skyriaus vedėja Birute Jurgelevičiene ir Širvintų poskyrio vedėju Valentinu Žiūra. Susitikimo tikslas – aptarti nuo 2019 m. sausio 1 d. įsigaliosiančią šios įstaigos struktūrinę pertvarką.

Esminis pasikeitimas yra tas, kad nuo Naujųjų metų nebeliks atskiro Širvintų VMI poskyrio. Ką tai reiškia ir kokie pasikeitimai laukia Širvintų rajono gyventojų?

Pasak Vilniaus apskrities VMI atstovių, Širvintose visos iki šiol atliekamos VMI poskyrio funkcijos bus vykdomos, keičiama tik pati valdymo sistema, apjungiant teritorinius vienetus į vieną. Paprastai tariant, pasikeis pavadinimas, tačiau visos funkcijos išliks.

Susitikimas su VMI atstovais

Susitikimas su VMI atstovais

Pasak merės Živilės Pinskuvienės, svarbiausia, kad žmonės laiku ir vietoje gautų jiems reikiamas paslaugas. Širvintų r. savivaldybė, vos sužinojus apie planuojamą reformą, raštu kreipėsi į Finansų ministeriją ir Valstybinę mokesčių inspekciją, prašydama užtikrinti paslaugų prieinamumą bei tai, kad nebūtų mažinamos darbo vietos. VMI atstovų teigimu, visi specialistai, dabar dirbantys Širvintų poskyryje, darbo vietų nepraras. Tačiau panaikinus poskyrį, nebeliks jo vedėjo, kurio pareigas iki lapkričio 1 d. eis Širvintose pažįstamas ir gerbiamas Valentinas Žiūra.

Užs. Nr. 98

     

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar rinkimuose atiduotumėt savo balsą už teistą asmenį?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 20 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.