Lietingą rudens vakarą jaukus meno terapijos užsiėmimas – kas gali būti geriau?

Projekto pristatymas

Projekto pristatymas

Antradienį Širvintų kultūros centre vyko dar vienas Širvintų r. savivaldybės administracijos vykdomo projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Širvintų rajone“ renginys. Šį kartą – keramikos dirbtuvės su gerai žinoma menininke, TV laidų vedėja Nomeda Marčėnaite. Gausiai susirinkusius dirbtuvių dalyvius pasveikino ir Nomedai Marčėnaitei padėkojo merės Živilės Pinskuvienės patarėja Janina Pažusienė. Užsiėmimo, trukusio net kelias valandas metu, dalyviai dekoravo keraminius puodelius, bendravo, mokėsi ir jaukiai turiningai praleido laiką.

Džiaugiamės, kad sveikatingumo skatinimo projektas sulaukė didžiulio susidomėjimo – juk sveikata – brangiausias turtas. Rugsėjį duotas projekto startas pakvietė Širvintų r. gyventojus į baidarių žygį, aerobikos užsiėmimus su žymiąja Joana Bartaškiene, meno terapijos vakarą. Svarbu, kad visi šie užsiėmimai yra nemokami. Projektas bus tęsiamas net iki 2021 m., todėl rajono gyventojai bus kviečiami į pačias įvairiausias jo veiklas.

Projekto pristatymas

Projekto pristatymas

Artimiausi renginiai: žymaus gydytojo Jono Girskio konsultacinė paskaita ir šokio terapijos užsiėmimai su charizmatiškąja šokėja Egle Straleckaitė. Kviečiame aktyviai registruotis ir dalyvauti!

Užs. Nr. 98

     

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar rinkimuose atiduotumėt savo balsą už teistą asmenį?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 11 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.