Nauji autobusų maršrutai į Vilnių ir į Ukmergę!

Du nauji autobusai! Du nauji, širvintiškiams reikalingi maršrutai į Vilnių! UAB „Širvintų autobusų parkas“ pasirengęs išleisti į kelią du naujus, Savivaldybės dar 2022 m. pabaigoje nupirktus „ISUZU Novo“ 29 sėdimų vietų autobusus!

Pritarus Širvintų r. savivaldybės tarybai, pagal širvintiškių poreikį, naujieji maršrutai Širvintos–Maišiagala–Vilnius vyks darbo dienomis, pirmadieniais–penktadieniais, 10.00 ir 15.00 val. O iš Vilniaus į Širvintas – 12.45 ir 16.30 val.

„Po žingsnį į priekį. Ir nors po 15 metų iš koncesininko „Autovelda“ perėmus pasibaisėtinos būklės autobusų parką nėra nei lengva, nei paprasta, ieškome sprendimų tam, kad viešasis transportas bent kiek geriau atlieptų ir miesto, ir kaimuose gyvenančių žmonių poreikius“, – sako Savivaldybės merė.

O suderinus su Ukmergės autobusų parku, darbo dienomis, nuo pirmadienio iki penktadienio, širvintiškiai turės papildomą reisą ir į Ukmergę. Patogiu laikas nuvykti į gydymo įstaigas ar apsipirkti ir grįžti į namus. Iš Širvintų į Ukmergę pirmadieniais–penktadieniais autobusas važiuos 8.30 val., o iš Ukmergės į Širvintas pirmadieniais–ketvirtadieniais 15.40 val., penktadieniais – 14.40 val.

Užs. Nr. 23.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.5 (4 įvert.)
scroll to top