Naujas projektas – iš ES gauta 340 200,00 Eur

Širvintų katilinėje

Širvintų katilinėje

Vasario 28 d. Lietuvos Respublikos energetikos ministro įsakymu skirtas 340 200,00 Eur finansavimas projektui „Biokurą naudojančių šilumos įrenginių keitimas“. 

Projektą įgyvendins UAB „Širvintų šiluma“. Esamas 5 MW biokuro katilas yra fiziškai nusidėvėjęs, sklandžiam jo veikimui užtikrinti reikalingas dažnas remontas. Šis katilas yra vienas iš pagrindinių šilumos gamybos įrenginių, todėl įvykęs gedimas šalčiausiu metų laiku bendrovę priverstų pradėti eksploatuoti gamtinėmis dujomis kūrenamus katilus. Gamtinių dujų kaina apie tris kartus brangesnė už biokurą, tai neišvengiamai lemtų šilumos kainos augimą vartotojams, o kiti šilumos gamybos įrenginiai šalčiausiu metų laiku nepadengtų viso šilumos poreikio.

Projekto įgyvendinimo metu pakeitus biokuro katilą bei apjungus visos katilinės valdymo įrangą į vieningą sistemą, bus padidintas šilumos gamybos patikimumas ir efektyvumas Širvintų mieste. Bus sumažinta tikimybė įvykti šilumos avarijai, sumažės šilumos gamybai naudojamos kuro sąnaudos, o šilumos vartotojams bus užtikrintas nepertraukiamas šilumos tiekimas.

Užs. Nr. 36

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Naujas projektas – iš ES gauta 340 200,00 Eur”

  1. Alina parašė:

    Bagaslaviškis gali gyventi be šviesos

  2. Lsdp parašė:

    Kalta dėl visko buvusi valdžia, tyčia sugadino katilą, kuri specialia kureno ąžuolinemis atliekomis.

  3. tutis parašė:

    labai gerai……….

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+