Namai – ten, kur šeima

Renovuotos patalpos, baldai, įranga, naujas liftas, keltuvas neįgaliesiems, aktyvus ir turiningas laisvalaikis, koncertai, užsiėmimai, žmonėmis besirūpinantys nuoširdūs specialistai, paslaugų įvairovė – šios naujovės ir jau nusistovėjusios tradicijos – Širvintų r. savivaldybės socialinių paslaugų centro gyventojams. Dažniausiai tai – likę vieniši ar sunkios ligos pakirsti žmonės. Todėl džiugu, kai prie viso to prisideda ir pavienės gražios iniciatyvos.

„Noriu suteikti senoliams kažką gražaus, kas tikrai juos pradžiugintų. Noriu, kad jie pabūtų kitoje aplinkoje, kurioje visi drauge susėstume, pabendrautume, pasivaišintume“ – tokį pasiūlymą Širvintų r. socialinių paslaugų centro direktorė Neringa Lubytė išgirdo iš kelionių agentūrą „Labas“ Lietuvoje įsteigusio verslininko Mustafa Erkut ir jo žmonos Indrės. Tai jau nebe pirmas verslininko susitikimas su centro gyventojais. Pernai senolius pradžiuginęs nauju muzikiniu centru, šiemet Trijų Karalių šventės proga šis žmogus dovanojo nepaprastą staigmeną – gausius šventinius pietus kavinėje „Suzana“.

„Mes visi kažkada būsime seni,“ – sakė Mustafa, į pietus su senoliais atsivežęs ir savo puikiai lietuviškai kalbantį sūnų. „Laikau save pusiau lietuviu, kadangi mano nuostabūs vaikai ir mylima žmona yra lietuviai. Mano namai ten, kur gyvena šeima,“ – įsitikinęs vyras, besirūpinantis žmonėmis, kuriems labai trūksta dėmesio ir žmogiškosios šilumos.

„Širdį sušildo tokios iniciatyvos – kai net iš tolimos Turkijos atvykęs žmogus taip nuoširdžiai rūpinasi mūsų žmonėmis. Lietuvoje turime tiek daug jautrios ir plačios širdies žmonių. Žmonių, kurių gerumas virsta įsimintinais gyvenimo momentais,“ – džiaugdamasi svečių geraširdiškumu sakė Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, padėkojusi Mustafa ir Indrei Erkut už gražią šventę senoliams, Suzanai ir Grachikui Simonyan už svetingumą ir šiltą priėmimą bei Socialinių paslaugų centro kolektyvui už šventės organizavimą! – „Tokios gražios idėjos tegu būna pavyzdys visiems!“

Užs. Nr. 3.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
2 (1 įvert.)
scroll to top
+