Miestų iššūkyje pirmauja Širvintos

Širvintų rajone lankėsi sveikatingumo motyvatorė, profesionali bėgikė Vlada Musvydaitė.

Kaip Širvintoms tai pavyko? Kaip buvo paskatinti širvintiškiai susivienyti #walk15 miestų iššūkiui? Kaip mažo miestelio žmonės taip aktyviai žingsniuoja ir kol kas pirmauja net prieš didmiesčius? Kokius pėsčiųjų maršrutus galima pasiūlyti pažengusiems ėjikams, kokius – šeimoms su vaikais ar mamytėms su vežimėliais?

Šiomis temomis apie tai kalbėjosi rajono merė Živilė Pinskuvienė, Širvintų sporto centro direktorė Alina Zapolskienė bei sporto pasaulio viešnia Vlada Musvydaitė, susidomėjusi šauniu širvintiškių startu miestų iššūkyje. Susitikimo metu taip pat aptartas aktyvaus gyvenimo būdo, sveikos gyvensenos skatinimas rajone, daugybė vykusių tam skirtų projektų. Visi širvintiškiai, norintys prisijungti prie šaunios iniciatyvos, vis dar gali tą padaryti, tereikia įsidiegti #walk15 programėlę. Pavasarį leiskime aktyviai!

Užs. Nr. 55

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Miestų iššūkyje pirmauja Širvintos"

  1. mikutis parašė:

    Kodėl jau mėnesį kai sustojo darbai prie tilto statybos,prie „mergelės“ jau ardoma plytelių danga.Ar jau pamiršo taką palei marias.Ar Savivaldybeje nera jau tinkamų specialistų statybų kontrolej.

Comments are closed.

scroll to top
+