Gražiausios gėlės gydytojai G. Bagdonienei

Kolegos negailėjo gydytojai gražių ir šiltų žodžių

Širvintų Pirminės sveikatos priežiūros centro kolektyvas atsisveikino su ilgamete šios įstaigos gydytoja Genovaite Bagdoniene, net 50 savo gyvenimo metų atidavusia medicinai.

Šilto ir jaukaus atsisveikinimo metu kolegos negailėjo gražių žodžių Genutei, dalijosi prisiminimais ir drauge išgyventomis akimirkomis. Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, dėkodama gydytojai už ilgametį profesionalų ir nuoširdų darbą, kalbėjo, jog užaugo ne viena širvintiškių karta, ištikus bėdai besikreipianti būtent į šią gydytoją. Taip pat linkėjo sveikatos, dar daugiau gražių akimirkų ir laiko, skirto tik sau ir savo artimiesiems.

Užs. Nr. 55

Dėkodama už ilgametį profesionalų ir nuoširdų darbą merė Ž.Pinskuvienė linkėjo gydytojai G. Bagdonienei sveikatos, gražių akimirkų ir laiko, skirto tik sau ir savo artimiesiems.
Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

8 Atsakymai į “Gražiausios gėlės gydytojai G. Bagdonienei”

 1. as parašė:

  o as po jos gydymo dvi operacijas zalgirio ligoninejje turejau

 2. Tomas parašė:

  Prisimenu Geigaitę,tik gaila,kad jinai Širvintose ne ilgai buvo.O kad Bagdonienė gerai traukdavo dantys,tai jau šito iš jos neatimsi.Tik kartais biški suklysdavo,ne tą ištraukdavo.

 3. prisiminimas parašė:

  Man, dar besimokinant mokykloje, gerbiama gydytoja Bagdonienė uždėjo sidabrinę plombą, tai jinai išlaikė gal net daugiau nei 30 metų. Auksinių rankų meistrė ir pagarba jai nuoširdžiausia.

 4. Kažkada parašė:

  prieš kokius 35 metus gydė. Atsimenu, kad dėl nedidelės skylutės vienam danty reikėjo vaikščioti pas ją kas antrą dieną mėnesį laiko. Kažką vis pakrapšto, pagręžia ir vėl ,,košės“ uždeda. Pagaliau kažkur po mėnesio užplombavo, tai kai pamačiau – daugiau kaip pusė danties plomba. Kai ta plomba iškrito, tai nebebuvo ir ko daugiau to danties gydyti.
  Tais laikai dar buvo tokia stomatologė Geigaitė, labai švelniai dirbdavo. Bet kai reikėjo šaknį raut, tai košmaras: valandą laiko kankinomės – ir ji, ir aš, šlapi nuo prakaito buvom. Tai atėjo Bagdonienė, pati, nekviesta. Tai išrovė žaibiškai.

 5. zofija parašė:

  Visada elegantiška, pasitempusi ir labai atsakinga gydytoja.

 6. birute parašė:

  gal kam ir labai gerai,bet kai islupa sveika danti o skaudanti palieka tai jau tenka susimastyt apie geruma

 7. Tomas parašė:

  Tik nereikia labai girti.Daug žmonių po jos gydymo, tekdavo ilgai ir skausmingai važinėti į Vilnių,Žalgirio gatvę.

 8. barbara parašė:

  Labai šauni gydytoja. Sveikatos jai didžiausios ir energijos neišsenkančios!

Comments are closed.

scroll to top
+