Merei įteiktas apdovanojimas „Už nuopelnus gyventojų saugai“

Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė įvertinta „Už nuopelnus gyventojų saugai“ .

Gegužės 14 dieną Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Eugenijus Iziumcevas ir Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Gintaras Pumputis įteikė Širvintų r. savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei garbingą apdovanojimą.

„Iš Jūsų rankų netikėtai gautas apdovanojimas „Už nuopelnus gyventojų saugai“ – tai įvertinimas, už kurį esu labai dėkinga. Tačiau būtent Jūs kasdien be baimės atliekate ypatingą darbą – saugote žmonių turtą ir gelbstite gyvybes. Todėl pirmiausia didžiausia padėka yra Jums, Širvintų rajono ugniagesiai-gelbėtojai,” – sakė merė Živilė Pinskuvienė.

Gegužės 4-oji buvo Ugniagesių globėjo šv. Florijono diena. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos vyko iškilmingas Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinės šventės minėjimas. Šventės metu priešgaisrinės apsaugos pareigūnams ir darbuotojams bei savivaldybių vadovams buvo įteikti garbingi apdovanojimai. Tarp įvertintų „Už nuopelnus gyventojų saugai“ – ir Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Merei Živilei Pinskuvienei įteiktas apdovanojimas.

Merė gyventojų saugumo sričiai ir jos gerinimui skiria itin didelį dėmesį. Gyventojų saugumas – vienas iš Širvintų r. savivaldybės prioritetų. Todėl įvyko daug svarbių pokyčių – atnaujinta įranga, nupirkti net 4 gaisrų gesinimo automobiliai, ugniagesiai aprūpinti nauja apranga ir priemonėmis, suburtos didžiausios Lietuvoje ugniagesių savanorių pajėgos. 2018 m. Savivaldybei skyrus finansavimą, kartu su Priešgaisrine gelbėjimo tarnyba buvo vykdoma aktyvi prevencinė veikla – akcijos „Gyvenkime saugiai“ metu buvo lankomi gyventojai, dovanojama bei skatinama įsirengti autonominius dūmų detektorius, dalinami praktiniai patarimai.

2017 m. Širvintų r. savivaldybės nuopelnai įvertinti garbingu apdovanojimu – nominacija Už savanorystės gaisrinėje saugoje skatinimą.

Užs. Nr. 63.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

5 Atsakymai į “Merei įteiktas apdovanojimas „Už nuopelnus gyventojų saugai“”

 1. Anonimas parašė:

  Pritariu paskutiniam komentarui. Labai teisingai parodete nepatenkintajai vieta. Tegul jungiasi prie etatines komentuotojos ir lieja ten savo pykti.

 2. Paskutinei parašė:

  Nesijaudink kritike, per penkis metus padare tiek, ko kiti per 30 nepadare ir nepadarytu. O tu matyt gyvenimu nepatenkintas(a) jei pagiezos pilnos kelnes

 3. saldžiabalsei Aniliutei parašė:

  Tai sakai, šiomis dienomis pasivaikščiojus, ėmei ir pastebėjai, kad ,,miestas atsigavo“. Kažkaip labai jau pavėluoti tie tavo ,,pastebėjimai“ – Živilė jau, berods, ar ne penktus metus merauja. Žinok, liaupsinant irgi reikia pataikyti, nepersistengti.

 4. Anile parašė:

  Žinote, šiandien su drauge pasivaikščiojome po miestelį:. aikštelės vaikams sutvarkytos, takeliai tvarkingi, vaikai aikštelėse klega, suoliukai pailsėti pastatyti, dar galėčiau vardinti ir vardinti. Merė nusipelno tik gražiausių žodžių. Miestas atsigavęs. Ar kada nors taip miestas atrodė, kol Živilės nebuvo? Jau sėdėtų pasislėpę kai kas ir nekurtų niekinių smulkmenų, nes tikrai nėra ko prikišti merei ir jos komandai, nebent tik iš pavydo, kad kiti nesugebėjo viso to.

 5. Ruta parašė:

  seper, sveikinimai

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+