+

Merei įteiktas apdovanojimas „Už nuopelnus gyventojų saugai“

Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė įvertinta „Už nuopelnus gyventojų saugai“ .

Gegužės 14 dieną Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Eugenijus Iziumcevas ir Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Gintaras Pumputis įteikė Širvintų r. savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei garbingą apdovanojimą.

„Iš Jūsų rankų netikėtai gautas apdovanojimas „Už nuopelnus gyventojų saugai“ – tai įvertinimas, už kurį esu labai dėkinga. Tačiau būtent Jūs kasdien be baimės atliekate ypatingą darbą – saugote žmonių turtą ir gelbstite gyvybes. Todėl pirmiausia didžiausia padėka yra Jums, Širvintų rajono ugniagesiai-gelbėtojai,” – sakė merė Živilė Pinskuvienė.

Gegužės 4-oji buvo Ugniagesių globėjo šv. Florijono diena. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos vyko iškilmingas Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinės šventės minėjimas. Šventės metu priešgaisrinės apsaugos pareigūnams ir darbuotojams bei savivaldybių vadovams buvo įteikti garbingi apdovanojimai. Tarp įvertintų „Už nuopelnus gyventojų saugai“ – ir Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Merei Živilei Pinskuvienei įteiktas apdovanojimas.

Merė gyventojų saugumo sričiai ir jos gerinimui skiria itin didelį dėmesį. Gyventojų saugumas – vienas iš Širvintų r. savivaldybės prioritetų. Todėl įvyko daug svarbių pokyčių – atnaujinta įranga, nupirkti net 4 gaisrų gesinimo automobiliai, ugniagesiai aprūpinti nauja apranga ir priemonėmis, suburtos didžiausios Lietuvoje ugniagesių savanorių pajėgos. 2018 m. Savivaldybei skyrus finansavimą, kartu su Priešgaisrine gelbėjimo tarnyba buvo vykdoma aktyvi prevencinė veikla – akcijos „Gyvenkime saugiai“ metu buvo lankomi gyventojai, dovanojama bei skatinama įsirengti autonominius dūmų detektorius, dalinami praktiniai patarimai.

2017 m. Širvintų r. savivaldybės nuopelnai įvertinti garbingu apdovanojimu – nominacija Už savanorystės gaisrinėje saugoje skatinimą.

Užs. Nr. 63.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • Anonimas parašė:

  Pritariu paskutiniam komentarui. Labai teisingai parodete nepatenkintajai vieta. Tegul jungiasi prie etatines komentuotojos ir lieja ten savo pykti.

 • Paskutinei parašė:

  Nesijaudink kritike, per penkis metus padare tiek, ko kiti per 30 nepadare ir nepadarytu. O tu matyt gyvenimu nepatenkintas(a) jei pagiezos pilnos kelnes

 • saldžiabalsei Aniliutei parašė:

  Tai sakai, šiomis dienomis pasivaikščiojus, ėmei ir pastebėjai, kad ,,miestas atsigavo“. Kažkaip labai jau pavėluoti tie tavo ,,pastebėjimai“ – Živilė jau, berods, ar ne penktus metus merauja. Žinok, liaupsinant irgi reikia pataikyti, nepersistengti.

 • Anile parašė:

  Žinote, šiandien su drauge pasivaikščiojome po miestelį:. aikštelės vaikams sutvarkytos, takeliai tvarkingi, vaikai aikštelėse klega, suoliukai pailsėti pastatyti, dar galėčiau vardinti ir vardinti. Merė nusipelno tik gražiausių žodžių. Miestas atsigavęs. Ar kada nors taip miestas atrodė, kol Živilės nebuvo? Jau sėdėtų pasislėpę kai kas ir nekurtų niekinių smulkmenų, nes tikrai nėra ko prikišti merei ir jos komandai, nebent tik iš pavydo, kad kiti nesugebėjo viso to.

 • Ruta parašė:

  seper, sveikinimai

Kiti straipsniai:

Projektai pasiekia ir mažesnes kaimiškas vietoves

Gyventojai išreiškė nuomonę

Susitikimas su pakuočių tvarkymo organizacijomis – ką svarbu žinoti kiekvienam

Širvintose įrengtas lauko batutų parkas

Ansamblis „Czerwone Maki“ minėjo 30-ties metų gyvavimo sukaktį

Kiek Širvintų rajono įmonių atsiras Šeimos kortelės partnerių sąraše?

Medžiukuose įrengiama daugiafunkcė sporto aikštelė

Žaisti statybvietėje nesaugu!

Pinskuvienė: tikiu, jog mūsų rajono verslininkai noriai prisidės prie Šeimos kortelės idėjos įgyvendinimo

Mokyklose ir darželiuose – saulės jėgainės

Socialinių paslaugų centras ruošiasi įkurtuvėms

Mokyklose ir darželiuose – saulės jėgainės

Bręsta bendras Širvintų rajono ir Zambruvo krašto ugniagesių projektas

Gelvonuose išlydėta 69-oji abiturientų laida

Įrenginėjamas naujas batutų parkas

Musninkuose įteikti Brandos atestatai

Svarbi informacija: liepos 20 dieną Širvintose ribojamas eismas

Rugsėjį „Briedžių taku“ sugrįš skulptorių pleneras

Informacija sodybų, namų ir kolektyvinių sodų gyventojams

Priėmimas Nyderlandų ambasadorės rezidencijoje – startas futbolo šventei

Susitikimas su sveiko gyvenimo būdo motyvatore Vlada Musvydaite

Statybvietė – ne vieta pasivaikščioti ir vedžioti augintinius

Atlikta Širvintų paplūdimio vandens kokybės stebėsena: maudytis yra saugu

Merė pasveikino medžiotojus

Keičiasi pensinio amžiaus asmenų savarankiškumo vertinimo tvarka

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+