Merei įteiktas apdovanojimas „Už nuopelnus gyventojų saugai“

Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė įvertinta „Už nuopelnus gyventojų saugai“ .

Gegužės 14 dieną Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Eugenijus Iziumcevas ir Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Gintaras Pumputis įteikė Širvintų r. savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei garbingą apdovanojimą.

„Iš Jūsų rankų netikėtai gautas apdovanojimas „Už nuopelnus gyventojų saugai“ – tai įvertinimas, už kurį esu labai dėkinga. Tačiau būtent Jūs kasdien be baimės atliekate ypatingą darbą – saugote žmonių turtą ir gelbstite gyvybes. Todėl pirmiausia didžiausia padėka yra Jums, Širvintų rajono ugniagesiai-gelbėtojai,” – sakė merė Živilė Pinskuvienė.

Gegužės 4-oji buvo Ugniagesių globėjo šv. Florijono diena. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos vyko iškilmingas Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinės šventės minėjimas. Šventės metu priešgaisrinės apsaugos pareigūnams ir darbuotojams bei savivaldybių vadovams buvo įteikti garbingi apdovanojimai. Tarp įvertintų „Už nuopelnus gyventojų saugai“ – ir Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Merei Živilei Pinskuvienei įteiktas apdovanojimas.

Merė gyventojų saugumo sričiai ir jos gerinimui skiria itin didelį dėmesį. Gyventojų saugumas – vienas iš Širvintų r. savivaldybės prioritetų. Todėl įvyko daug svarbių pokyčių – atnaujinta įranga, nupirkti net 4 gaisrų gesinimo automobiliai, ugniagesiai aprūpinti nauja apranga ir priemonėmis, suburtos didžiausios Lietuvoje ugniagesių savanorių pajėgos. 2018 m. Savivaldybei skyrus finansavimą, kartu su Priešgaisrine gelbėjimo tarnyba buvo vykdoma aktyvi prevencinė veikla – akcijos „Gyvenkime saugiai“ metu buvo lankomi gyventojai, dovanojama bei skatinama įsirengti autonominius dūmų detektorius, dalinami praktiniai patarimai.

2017 m. Širvintų r. savivaldybės nuopelnai įvertinti garbingu apdovanojimu – nominacija Už savanorystės gaisrinėje saugoje skatinimą.

Užs. Nr. 63.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • Anonimas parašė:

  Pritariu paskutiniam komentarui. Labai teisingai parodete nepatenkintajai vieta. Tegul jungiasi prie etatines komentuotojos ir lieja ten savo pykti.

 • Paskutinei parašė:

  Nesijaudink kritike, per penkis metus padare tiek, ko kiti per 30 nepadare ir nepadarytu. O tu matyt gyvenimu nepatenkintas(a) jei pagiezos pilnos kelnes

 • saldžiabalsei Aniliutei parašė:

  Tai sakai, šiomis dienomis pasivaikščiojus, ėmei ir pastebėjai, kad ,,miestas atsigavo“. Kažkaip labai jau pavėluoti tie tavo ,,pastebėjimai“ – Živilė jau, berods, ar ne penktus metus merauja. Žinok, liaupsinant irgi reikia pataikyti, nepersistengti.

 • Anile parašė:

  Žinote, šiandien su drauge pasivaikščiojome po miestelį:. aikštelės vaikams sutvarkytos, takeliai tvarkingi, vaikai aikštelėse klega, suoliukai pailsėti pastatyti, dar galėčiau vardinti ir vardinti. Merė nusipelno tik gražiausių žodžių. Miestas atsigavęs. Ar kada nors taip miestas atrodė, kol Živilės nebuvo? Jau sėdėtų pasislėpę kai kas ir nekurtų niekinių smulkmenų, nes tikrai nėra ko prikišti merei ir jos komandai, nebent tik iš pavydo, kad kiti nesugebėjo viso to.

 • Ruta parašė:

  seper, sveikinimai

Kiti straipsniai:

Svarbi informacija Širvintų rajono žemdirbiams dėl 2018 m. sausros patirtų nuostolių

Širvintose pažadai virsta realybe

Laimėjimas, laimėjimas, laimėjimas

Rajono merė: neturime ko slėpti

Elenai Andrikonienei – nuoširdūs sveikinimai 90-mečio proga

Nykstančios liepos alėjoje: tyrimus atliks ekspertė

Gėda. Patys širvintiškiai teršia savo miestą

Ž.Pinskuvienė: Širvintos yra puikus pavyzdys didiesiems miestams

Širvintų miesto riboženklis demontuotas

Nauji darbai Širvintų paplūdimyje

Šilčiausi sveikinimai 90-mečio proga

Širvintų miesto riboženklis: bus atliekami demontavimo darbai

Įgyvendintas dar vienas projektas

Tarybos nariai lankėsi Molėtų ligoninėje

Merei įteiktas apdovanojimas „Už nuopelnus gyventojų saugai“

Lietuvos regionų futbolo pirmenybės: Širvintų stadionas paliko didžiulį įspūdį

Prasidėjo daugiabučių kiemų tvarkymo darbai

Šimtmečio parkas Širvintose: įprasmintas šimtmečio kūdikių gimimas

Apdovanoti 2019 Metų Mokytojas ir Metų Mokinys

Gimnazijos diena prisipildė mokinių gerumo

Merė tęsia susitikimus su rajono gyventojais

Savivaldybėje – diskusija su jaunimu

Taryboje plojimais pasveikintas Nojus Kralikevičius

Jaunimo gatvė: darbai eina į pabaigą

Sudaryta savivaldybės tarybos dauguma ir frakcijos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos