Merė Živilė Pinskuvienė priėmė Lietuvos jaunųjų šaulių žaidynių šaudymo čempionus

Jaunųjų šaulių priėmimas Savivaldybėje

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė priėmė Lietuvos jaunųjų šaulių žaidynių šaudymo čempionus: Arną Paliulį, Kamilę Aršauskaitę, Gabrielę Rinkevičiūtę ir jų vadovą – Širvintų 10 kuopos šaulių vadą Leoną Vaicekauską.

Lietuvos jaunųjų šaulių sąjungos respublikinėse sporto žaidynėse 7 rungtyse iš viso varžėsi 10 rinktinių. Karaliaus Mindaugo 10 rinktinės jaunieji šauliai iškovojo antrąją komandinę vietą. Širvintų 10 kuopos šauliai, vadovaujami Leono Vaicekausko, sudarė šaudymo iš pneumatinio šautuvo komandą ir savo rungtyje laimėjo pirmąją vietą. Tai svariausias indėlis, kuris ir nulėmė bendrą komandinę antrąją vietą.

Širvintiškiai buvo apdovanoti žaidynių aukso medaliais ir diplomais. Viena iš komandos narių, Gabrielė Rinkevičiūtė, šalies čempione tapo jau antrąjį kartą.

Penktadienį bus švenčiamas Lietuvos kariuomenės įkūrimo 100-metis, kurį mūsų krašto jaunieji šauliai pasitinka garbingai ir pakiliai.